IT

Zvyšte svou pracovní produktivitu s monitory od ViewSonic

Společnost ViewSonic, přední světový dodavatel vizuálních řešení, zaregistroval poptávku po plně vybavených monitorech a nabízí komplexní řešení pro její uspokojení. Flexibilita se v poslední době stala běžnou praxí na spoustě pracovišť a stále více společností začíná využívat hybridní pracovní modely. Pracovníci se však často potýkají s problémy při vytváření vhodného prostředí nebo psychickým a fyzickým nepohodlím. Lidé bez vyhrazeného domácího pracovního místa a zařízení pro pohodlnou práci z domu mohou bojovat se špatnou produktivitou a nevyhovující prostředí může celkově ovlivnit kvalitu jejich práce.

ViewSonic nabízí rozmanité portfolio obrazovkových produktů, jako jsou monitory s integrovanými webkamerami, širokoúhlé monitory nebo přenosná zařízení, které uživatelům pomohou vybudovat vhodné pracovní prostředí a užít si svobodu práce odkudkoliv. Nabídku je možné rozdělit do čtyř kategorií podle rozdílných požadavků na zařízení, a to připojení pomocí jednoho kabelu, možnost snadných videokonferencí, přenosnost a potřeba velké obrazovky.

 

Požadavek 1: Připojení jedním kabelem

 • Problém: Samostatný kabel pro napájení, další pro přenos dat a jiný pro připojení periferních zařízení zabírají na pracovním stole prostor, překáží a ztěžují uživatelům přesun z jednoho místa na druhé.
 • Řešení od ViewSonic: Díky zdokonalenému připojení pomocí pouze jednoho kabelu mohou uživatelé přenášet data, zvuk, video, ale také připojit svůj notebook k více monitorům a různým periferním zařízením, jakou jsou tiskárny, skenery nebo externí pevné disky – to vše navíc s integrovaným ethernetovým připojením. Větší pracovní prostor a zjednodušená správa kabeláže umožňuje uživatelům přesouvat své notebooky snadno a rychle.
 • Produktový model: 34” VG3456

 

Požadavek 2: Videokonference

 • Problém: Základním požadavkem pro zapojení celého pracovního týmu z kteréhokoliv místa na světě jsou efektivní nástroje pro videokonference. Špatné ergonomické nastavení může negativně ovlivnit celkové vnímání práce z domu.
 • Řešení od ViewSonic: ViewSonic zlepší vaše pocity z virtuální komunikace pomocí vestavěné webové kamery. Monitory VG2440V a VG2740V nabízí vynikající možnost videokonference, kvalitní živé vysílání a ostrý zvuk prostřednictvím vestavěného mikrofonu a reproduktoru. Díky ergonomicky flexibilnímu stojanu a možnosti nastavit vertikální úhel monitoru mohou uživatelé obrazovku naklánět, otáčet nebo nastavovat její výšku, což umožňuje on-line interakci s ostatními účastníky konference v požadovaném úhlu.
 • Produktový model: 24” VG2440V, 27” VG2740V

 

Požadavek 3: Širokoúhlý monitor

 • Problém: Nedostatečná velikost obrazovky může nejen snížit efektivitu práce, ale vede také k zbytečnému přeskakování mezi jednotlivými okny a dokumenty.
 • Řešení od ViewSonic: Širokoúhlý monitor ViewSonic VG3456 nabízí skvělé WQHD rozlišení a je navržen přímo pro multitasking. Díky instalaci softwaru vDisplay Manager je navíc možné rozdělit obraz do několika oken a mít otevřených více aplikací zároveň. Širokoúhlý monitor s poměrem stran 21:9 a WQHD rozlišením 3440 x 1440 nabízí o 35 % větší pracovní plochu než Full HD monitor stejné velikosti. Práce na větší obrazovce navíc snižuje námahu očí a šetří váš zrak.
 • Produktový model: 34” VG3456

 

Požadavek 4: Přenosnost

 • Problém: Vést prezentace jeden na jednoho pouze pomocí jedné obrazovky notebooku s sebou nese určitá omezení a těžkosti. Přenosné modely proto ocení především obchodní cestující, lidé pracující z domu nebo digitální nomádi, kteří jsou neustále na cestách.
 • Řešení od ViewSonic: Přenosná zařízení od ViewSonic fungují jako plnohodnotná obrazovka a umožňují snadno sdílet obraz z mobilních telefonů, tabletů nebo notebooků. Díky integrovanému zadnímu stojanu a otočnému displeji mohou uživatelé přizpůsobit zorný úhel svým potřebám a orientovat obrazovku jak na výšku, tak na šířku. Monitory se snadno se přenášejí a jsou ideální volbou pro překonání limitů jedné obrazovky bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíte.
 • Produktový model: 16” TD1655, 16” VG1655, 16” VA1655

Nejpopulárnější

To Top