Audio

Zvukový límec Bose SoundWear Companion

Speciálně konstruovaný reproduktor Bose SoubdWear Companion je vlastně límec s vestavěnými stereofonními reproduktory, který je vyroben z pohodlného silikonu užívaného k lékařským účelům. Reproduktory jsou umístěny přímo pod uši posluchače a jsou úzce směrovány směrem vzhůru. Díky tomu si reprodukovaný zvuk v plné síle a kvalitě vychutná pouze uživatel.

Kdo by pochyboval o poctivém basovém základu takto malých reproduktorů, měl by si vzpomenout na jiné, stávající reproduktory Bose. Napříč límcem jsou vedeny dvě basové ozvučnice využívající vlastní technologii WaweGuide, známou například z reproduktorů Bose SoundTouch.

Bose Soundwear Companion je určen všem, pro které je hudba nedílnou součástí života, jsou stále v pohybu, nechtějí rušit hlasitou reprodukcí okolí a zároveň z nejrůznějších důvodů nemohou nebo nechtějí používat sluchátka. Tímto důvodem může být například vnímání potřeb dítěte, dění v kuchyni nebo jiná skutečnost. Límec zprostředkuje uživateli působivý, a přitom diskrétní poslech. Bose SoundWear Companion je vybaven technologií Bluetooth a díky tomu přehrává hudbu bezdrátově ze všech kompatibilních zdrojů, jako jsou smartphony, počítače nebo multimediální přehrávače, lze používat se dvěma zařízeními současně a samozřejmě nabízí funkci handsfree pro telefonování.

Aktuálně již myšlenku zvukového límce najdeme i u dalších výrobců, nicméně Bose již minulý rok realizovala tento nápad v sofistikovaném a vysoce kvalitním provedení, jehož základem nejsou pouze reproduktory umístěné na krku, ale důmyslný celkový koncept směrování a zvýraznění basové složky tak, jak to Bose umí. Již v minulosti byl tento legendární výrobce průkopníkem řešení či technologií, které uživatele mnohokrát přesvědčily. Připomeňme si například reproduktory, které posílaly více zvukových vln dozadu než přímo k posluchači a pracovaly s odrazem zvuku od stěny. Nebo kompaktní stereo systémy s jedním reproduktorem, kterými statisíce uživatelů po celém světě nahradily celou sadu domácí ozvučovací techniky. A nezapomeňme na sluchátka QuietComfort s potlačením zvuků z okolí, která měla a dodnes mají vliv na celou kategorii produktů. To jsou jen nejviditelnější prvky, kterými získala společnost Bose povědomí legendy.

Zvukový límec Bose Companion bude v Evropě k dostání v první polovině druhého čtvrtletí tohoto roku. Jeho cena ještě nebyla stanovena.

Nejpopulárnější

To Top