IT

Western Digital rozšiřuje portfolio produktů řady WD_Black

Společnost Western Digital uvedla tři nové produkty a ukládací řešení v řadě WD_Black.  Mezi novinkami je první disk SSD NVMe s technologií nové generace PCIe Gen4, dále plně bootovatelné zařízení AIC (add-in-card) Gen3 x8 a herní dokovací stanice s diskem NVMe SSD a technologií Thunderbolt 3. Všechny novinky mají RGB podsvícení a zvyšují tím svoji atraktivitu.

WD_BLACK SN850 NVMe SSD – Toto SSD je navrženo pro poskytování bezprecedentního výkonu technologie PCIe Gen4. Produkt, který je již nyní připraven na budoucí nároky, poskytne vysoké rychlosti čtení/zápisu a to až 7000/5300 MB/s (1TB model). Nový SSD disk má vlastní ovladač WD_Black G2 a je optimalizovaný pro špičkové a náročné hraní (není vhodný pro NAS nebo serverová prostředí). SSD disk WD_BLACK SN850 NVMe pomůže hráčům dosahovat s jejich PC sestavami jedinečných výkonů. Snižuje čas potřebný ke spouštění her a přenáší soubory rychleji než jeho předchůdci, navíc využívá zcela novou technologii vyrovnávací paměti. K vysokému výkonu se pak přidávají vylepšené hodnoty hloubky fronty a umožňují jak hráčům, tak každodenním uživatelům bezproblémové startování aplikací. K dostání bude dále model s chladičem a RGB podsvícením pro vylepšení designu a vzhledu sestavy. Chladič pak u tohoto SSD snižuje zahřívání a zvyšuje výkon.

SSD WD_BLACK SN850 NVMe ve verzi bez chladiče bude dostupné v kapacitách 500 GB, 1 TB a 2 TB za cenu od 140 EUR.

 

WD_BLACK AN1500 NVMe SSD Add-in-Card – je zařízení pro hráče, kteří chtějí dosahovat výkonů nové generace pomocí současné počítačové sestavy. Tato plně bootovatelná, plug-and-play karta AIC je jedním z nejrychlejších řešení s technologií PCIe Gen3 x8 na trhu. Základem jsou dva SSD disky v režimu RAID 0 a technologie PCIe Gen3 x8, což umožňuje hráčům dosáhnout na rychlosti načítání až 6500 MB/s a rychlosti zápisu až 4100 MB/s (platí pro 2TB a 4TB modely). Tyto rychlosti hráčům zajistí bleskově rychlou hru a mohou tak trávit méně času čekáním a více se věnovat samotnému hraní. Karta je doplněna nastavitelným RGB podsvícením (pouze Windows) pro zvýšení dojmu a výsledného efektu celé herní sestavy. Dále je karta vybavena integrovaným chladičem, který vítězí nad zahříváním a snižuje teplotu a udržuje stabilně vysoký výkon.

Zařízení SSD WD_BLACK AN1500 NVMe Add-in-Card je dostupné v kapacitách 1 TB, 2 TB a 4 TB Ceny začínají na 272 EUR.

 

Dokovací stanice WD_BLACK D50 Game Dock NVMe SSD – Tato kompaktní dokovací stanice poskytuje vysoký výkon s přednostmi SSD disku, má designový chladič a mění notebook kompatibilní s rozhraním Thunderbolt 3 na integrovaný herní počítač, který zajistí pohlcující zážitek ze hry. Toto optimální řešení pro všechny hráče, kteří chtějí zefektivnit svoji herní sestavu, nabízí supervysoké rychlosti pomocí technologie NVMe, více kapacity pro hry a početné porty pro periferie – vše je pak napájeno připojením jediného kabelu Thunderbolt 3. Dokovací stanice SSD WD_BLACK D50 Game Dock NVMe je doplněna nastavitelným RGB podsvícením řízeným pomocí ovládacího panelu WD_BLACK Dashboard (pouze Windows). Dokovací stanice SSD WD_BLACK D50 Game Dock NVMe je k dostání v kapacitě 1 TB2. Cena začíná na 491 EUR. Dostupná je i verze bez SSD disku za cenu od 299 EUR.

Nejpopulárnější

To Top