IT

Western Digital přináší běžným uživatelům pro neustále rostoucí data přelomovou kapacitu u stolního úložiště

Western Digital se svojí značkou WD pomáhá uživatelům chránit jejich neustále rostoucí digitální svět a rozšiřuje svoji prověřenou produktovou řadu stolních úložišť My Book™. Western Digital navazuje na odkaz svých technologických inovací a uvádí stolní externí uživatelské úložiště My Book™ s dosud, u svých produktů, nejvyšší kapacitou 22 TB*. Novinka poskytne lidem vyšší flexibilitu při ukládání všeho, co milují.

„Spotřebitelé pokračují v rychlém tempu při neustálém vytváření dat. Jen v samotném roce 2022 průměrná domácnost vygenerovala více než 20 TB dat1 a očekáváme, že tato hodnota poroste s tím, jak lidé tvoří a využívají stále více digitálního obsahu,” říká John Rydning, viceprezident pro výzkum společnosti Global DataSphere při International Data Corporation (IDC), a dodává: „Někteří lidé spoléhají na cloudová úložiště, ale my víme, že zákazníci hledají místní úložiště, které mají doslova na dosah, a které jim pomůže uchovat a snadno ovládat rostoucí objem jejich osobních i pracovních dat.”

Průměrná americká rodina2 vlastní deset digitálně propojených zařízení. Externí disk My Book, jako nové, vysoce kapacitní zařízení, poskytne lidem významný prostor pro pomoc při nutném zálohování osobních zařízení včetně těch, které jsou součástí domácnosti. Mohou to být nenahraditelné fotografie a videa nebo zálohy důležitých pracovních dokumentů a aplikací. Značka WD stále hledá způsoby, jak může lidem pomáhat při rostoucí potřebě ukládání dat.

“Při každodenním používání bezpočtu zařízení v běžném životě máme schopnost nepřetržitě vytvářet, využívat a generovat ohromné množství digitálního obsahu,” říká Susan Park, viceprezidentka produktového managementu společnosti Western Digital, a dodává: „Naším cílem je pomáhat lidem snadno a spolehlivě tato data ukládat.”

Stolní externí disk My Book 22 TB* nabízí uživatelům možnost, jak zálohovat a chránit tisíce souborů, fotografií, videa a dalších dokumentů z různých ukládacích zařízení a úložišť včetně přenosných SSD a HDD disků, paměťových karet nebo USB flash disků a konsolidovat data v jednom uspořádaném a snadno přístupném místě. Pro všechny, kdo hledají ještě větší úložiště, je k dispozici My Book Duo s kapacitou 44 TB*, které je vybaveno pevnými disky Western Digital® optimalizovanými pro pole RAID. Tyto pevné disky jsou připraveny poskytnout ihned po vybalení maximální výkon i kapacitu. My Book Duo může být pomocí přiloženého softwaru přenastaveno do režimu RAID-1 pro duplikování dat (zrcadlení dat), nebo nastaveno jako dva nezávislé disky (JBOD).

Dostupnost

Externí stolní pevný disk My Book 22 TB* je k dostání prostřednictvím vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 19 078 Kč. My Book Duo s kapacitou 44TB* pak za 43 244 Kč. Oba produkty jsou k dostání také v internetovém obchodě Western Digital store.

Nejpopulárnější

To Top