IT

ViewSonic představil nové monitory pro práci odkudkoliv

ViewSonic, přední světový dodavatel vizuálních řešení, představil řadu monitorů podporující vzrůstající trend práce odkudkoliv. Práce doma nebo na cestách se stává normou a plně vybavené monitory ji výrazně napomáhají optimalizovat. ViewSonic nabízí rozmanité portfolio nových produktů, které zvyšují efektivitu a flexibilitu práce. Monitory VG2440V a VG2740V disponují vysoce kvalitní integrovanou webkamerou, širokoúhlý monitor VG3456 umožňuje nabíjení pomocí USB-C a klíčovou vlastností modelu VA1655 je všestranná přenositelnost.

„Jak vznikají flexibilnější modely práce na dálku, lidé potřebují rozmanitější vizuální řešení. Abychom na tento trend reagovali, museli jsme jednat rychle a aktivně jsme rozšířili naše řady monitorů VG a VA určené pro podnikové a domácí kanceláře,“ uvádí Oscar Lin, ředitel Monitor Business Unit ve ViewSonicu. „Profesionálové z různých oblastí mohou v naší komplexní produktové řadě snadno najít druhý monitor, který uspokojí jejich potřeby a pomůže jim vybudovat vysoce efektivní pracovní prostředí, ať už jsou kdekoliv.“

Výjimečně kvalitní videokonference prostřednictvím vestavěné webkamery

Pracovní konference nebo mítink z domu se významně liší od těch vedených v plně vybavené konferenční místnosti. ViewSonic se na tuto problematiku zaměřil a přináší 24palcový VG2440V a 27palcový VG2740V Full HD monitor se zabudovanou webkamerou. Oba poskytují vynikající obraz, vysoce kvalitní možnost živého vysílání a bezchybný zvuk prostřednictvím integrovaného mikrofonu a reproduktoru. Díky ergonomickému stojanu je možné nastavit webkameru přímo na úroveň očí uživatele, což výrazně zlepšuje celkový zážitek z videokonferencí.

Širokoúhlý obraz 21:9 pro multitasking a nabíjení pomocí USB-C

Širokoúhlý monitor ViewSonic VG3456 v poměru 21:9 nabízí WQHD rozlišení a úhlopříčku 34″. Po instalaci softwaru vDisplay Manager mohou uživatelé obrazovku rozdělit do několika oken a automatický spouštět aplikace, aby maximalizovali možnost multitaskingu. Integrovaná nabíjecí stanice s konektorem USB-C podporuje také ethernetové připojení, díky čemuž je možné monitor použít jako rozbočovač, který poskytuje 90W nabíjení, přenos dat, připojení k internetu, videu, audiu a dalším periferním zařízením, zefektivňuje tak práci v domácím prostředí a zlepšuje produktivitu.

Z místa na místo s přenosným monitorem lehkým jako pírko

Řadu přenosných monitorů TD1655 a VG1655 ViewSonic rozšíří o nový ultralehký přírůstek VA1655. Pyšní se váhou pouze 0,71 kilogramu, což usnadňuje jeho přenášení i instalaci. Nechybí ani vestavěný zadní stojan a otočný displej, který uživatelům umožňuje nastavit úhel pohledu a orientovat obrazovku podle své potřeby, na výšku i na šířku. Jde o ideální volbu pro ty, kteří pracují z domova, ale ocení flexibilní pracovní prostředí, i když jsou na cestách.

Nejpopulárnější

To Top