Domov

Tisková zpráva Robotický vysavač, který vidí, co a kde uklízí Nový robotický vysavač EVOLVEO RoboTrex H11 Vision

EVOLVEO rozšiřuje svoji nabídku robotických vysavačů o model RoboTrex H11 Vison, který přináší mimo jiné vysoký sací výkon ve dvou režimech, chytřejší plánování trasy a organizaci úklidu, HEPA filtraci a také vytírání vodou.

EVOLVEO RoboTrex H11 Vision je poháněn výkonným motorem typu BLDC s výkonem 22 W. BLDC motory jsou spolehlivější, vyznačují se dlouhodobou životností, tichým chodem (méně než 59 dB) a celkově jsou úspornější než klasické motory používané konkurencí.

Vysavač se snadno ovládá pomocí dálkového ovládání ve spolupráci s LED displejem, programování je snadné a intuitivní. Na výběr je několik programů s možností naplánovat úklid na libovolnou dobu bez nutnosti přítomnosti obsluhy. RoboTrex H11 Vision má dva režimy sacího výkonu. Standardní režim vysávání lze na dálkovém ovladači přepnout na maximální výkon a vyčistit tak silně znečištěná místa ještě kvalitněji.

Na rozdíl od běžných robotických vysavačů má RoboTrex H11 Vision vestavěnou kamera a využívá sofistikovanou gyroskopickou navigaci. To, společně s dalšími vlastnostmi a funkcemi, řadí tento model vysavače mezi nejefektivněji a nejúčinněji pracující robotické vysavače na trhu. Vestavěná kamera společně s gyroskopickou navigací významně optimalizuje trasu a pohyb vysavače při úklidu. Ve výsledku pak vysavač uklízí lépe a efektivněji a nečiní mu problémy ani výrazně členité prostory. Kamera v kombinaci s gyroskopickou navigací zajišťuje výrazně lepší orientaci v prostoru a tím zásadně zkracuje dobu potřebnou pro úklid a zároveň zabraňuje opakovaným přejezdům stejného místa. RoboTrex H11 Vision tak dosahuje dokonalého pokrytí uklízeného prostoru a sám rozpozná, kdy je uklizeno, ukončí úklid a automaticky se sám vrátí do nabíjecí základny.

Výška robotického vysavače RoboTrex H11 Vision je 72 mm a jeho průměr 310 mm. Velká gumová kola zajišťují snadné přejíždění přechodových lišt a nerovností. Vysavač je vybaven velkým množstvím snímačů, senzorů a čidel, které zajistí ochranu nábytku, ale ochrání i samotný vysavač před nárazy a pády.

RoboTrex H11 Vision je vybaven sadou třech kartáčů. Rotační centrální kartáč zajistí kvalitní vysávání koberců i hladkých podlah a v kombinaci s dvojicí antistatických bočních kartáčků vyčistí místa okolo nábytku, podél stěn, rohy místností a jiná těžko dostupná místa. Dále je vysavač vybaven výměnným zásobníkem na vodu a mopem z mikrovlákna, který umožňuje setření více než 200 m2 podlahy na jedno naplnění. Navíc i v tomto režimu stále fungují rotační kartáče, takže vysavač při mopování nadále i zametá. Inteligentní systém zajistí plynulý přísun vody bez nadměrného promáčení a je tak vhodný i na dřevěné podlahy a parkety.

Vysavač je vybaven HEPA filtrem, který pomáhá zachytit jemný prach, alergenní roztoče či zvířecí alergeny. Zabraňuje také úniku drobných částeček prachu zpět do vzduchu. Údržba vysavače je velmi jednoduchá a k jeho provozu nejsou potřeba papírové výměnné sáčky. Filtr lze vyčistit a používat opakovaně.

RoboTrex H11 Vision vydrží uklízet po dobu 120 minut na jedno nabití. Motor je poháněn vysokokapacitní Li-Ion baterií o kapacitě 2 600 mAh. Jedná se o jednu z nejmodernějších baterií, která nevyžaduje formátování. Vysavač je vybaven speciální ochranou, která po nabití přestane dodávat energii a zabrání tak přebíjení baterie. Po skončení úklidu se robot automaticky vrátí do nabíjecí základny a začne se nabíjet.

Robotický vysavač EVOLVEO RoboTrex H11 Vision je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 8 790 Kč včetně DPH.

Nejpopulárnější

To Top