IT

Teplovodivá pasta Genesis Silicon

Genesis Silicon je teplovodivá pasta, která zajišťuje efektivní odvod tepla z procesoru počítače, což zaručí vašemu nadupanému hardwaru optimální teplotu a stabilní výkon při náročném používání.

Teplovodivá pasta Genesis Silicon se aktuálně dodává na trh ve dvou provedeních s označením Silicon 700 a Silicon 800. Teplovodivé pasty splňují ty nejvyšší požadavky, důkazem jsou vysoké hodnoty tepelné vodivosti, nízký tepelný odpor, nevodivost a odolnost proti korozi. Pasty není nutné zahřívat – maximální hodnoty poskytují ihned po aplikaci. Genesis Silicon 700 a Genesis Silicon 800 se liší především v parametrech tepelné vodivosti, hustotě, propustnosti a elektrické odolnosti. U pasty s označením 800 dosahuje tepelná vodivost hodnot 11,0 W/mK u varianty Genesis Silicon 700 pak 8,3 W/mK.

Pasty se dodávají v praktické stříkačce společně se špachtličkou pro snadnou aplikaci. Před nanesením nové pasty nezapomeňte důkladně odstranit starou pastu z obou částí chladicího systému, k tomu slouží přibalený navlhčený hadřík.

Cena a dostupnost:

Teplovodivá pasta Genesis Silicon 700 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena včetně DPH je 123 Kč.

Teplovodivá pasta Genesis Silicon 800 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena včetně DPH je 168 Kč.

Nejpopulárnější

To Top