Video

TCL televize ES58 s úhlopříčkou 32 palců

TCL doporučuje cenově dostupnou televizi řady TCL ES58 jako druhou televizi do domácnosti. Tato televize s uhlopříčkou 32″/82 cm je aktuálně nejmenší televizí na trhu s operačním systémem Android. TCL ES58 je ideálním řešením situace, kdy jedna televize nestačí. Své místo si najde v dětském pokoji, pracovně, kuchyni nebo ložnici. Je také ideálním řešením pro studentské koleje, internáty nebo hotelové pokoje nebo jako televize pro hraní her.

 

TCL ES58 má vše, co očekáváte od chytré televize. Kombinuje moderní design s HDR kvalitou obrazu (HD Ready rozlišení 1366 × 768 px) na platformě AndroidTV 8.0. O dynamický zvuk plný detailů se starají dva integrované reproduktory s celkovým výkonem 20 W v Dolby Audio. Operační systém Android umožní přístup k nekonečné multimediální zábavě a k oblíbeným službám, jako je YouTube, Netflix nebo Google Play. Pomocí technologie Chromcast je možné snadno na obrazovce televizoru zobrazovat obsah mobilního zařízení (například z chytrého telefonu s Adroidem nebo se systémem iOS).

 

TCL ES58 je lokalizovaná pro české prostředí a umožňuje příjem programů pozemního vysílání, ale i digitálního kabelového a satelitního vysílání. K příjmu pozemního vysílání je určen tuner DVB-T2, zatímco DVB-C a DVB-S2 jsou určené pro ladění programů z kabelových a satelitních sítí. TCL ES58 podporuje nový digitální standard HEVC (H.265).

 

K přístroji lze připojit celou řadu externích zařízení, k dispozici jsou vstupy HDMI pro zapojení set-top-boxu, herních konzolí, DVD přehrávačů a podobně. Samozřejmostí je port USB, digitální optický a audio výstup, CI+ slot nebo výstup pro sluchátka.

 

Cena a dostupnost

TCL 32ES580 je lokalizovaná pro český trh a je k dostání v síti internetových prodejen a ve většině kamenných prodejen hlavních prodejců spotřební elektroniky. Ceny začínají na 4 980 CZK včetně DPH.

Nejpopulárnější

To Top