Domov

TCL představuje nové Mini-LED a QLED televizory a další spotřební elektroniku

TCL Electronics představila ucelenou řadu nových produktů včetně televizorů s technologií Mini-LED a QLED, soundbarů a dalších chytrých domácích spotřebičů, které odrážejí strategii budoucnosti spojující internet věcí a umělou inteligenci (AI x IoT) a nyní i zcela novou aplikaci TCL Home app.

Pohled vpřed i vzad

V roce 2020 se společnost TCL Electronics dominantně orientovala na strategii chytrých obrazovek s pokroky v technologiích a výrobních inovacích. Během minulého roku společnost uvedla vylepšené chytré výrobky a služby, zvýšila tržní podíl a konkurenceschopnost a dosáhla solidních výsledků na trhu plných výzev. Podle výsledků výzkumu společnosti Omdia se podle prodeje TCL za rok 2020 na globálním trhu televizorů zařadila na třetí místo a tržní podíl u televizorů TCL LCD poskočil na místo druhé.

V každém produktu a inovacích se odráží aktuální moto značky „Display Greatness“. Mise TCL nadále umožňuje lidem žít chytřejší a pohodlnější život nejen díky produktům, ale také posílením možností vytvářet propojený ekosystém chytrých domácích zařízeních.

 

Ucelená řada

Na jaře tohoto roku TCL Europe posílila svoji vedoucí pozici na globálním poli spotřební elektroniky a uvedla své nové modely televizorů a soundbarů, které jsou navrženy tak, aby poskytly ucelený zážitek z domácí zábavy s výjimečným audio a video výkonem.

Sportovní fanoušci, nadšení hráči her, milovníci filmové a televizní zábavy budou nadšeni, jakmile se s těmito novými produkty setkají a zjistí, že naplňují jejich očekávání a zvyšují chuť na zábavu nebo hraní her. Uvedení nových modelů televizorů řady C zahrnuje C72, C72+ a C82. Posledně jmenovaná – C82 – je důležitým doplněním pokračujícího prosazování technologie Mini-LED, zatímco C72 a C72+ posilují využití technologie Quantum Dot na nové úrovni. Všechny modely přinášejí výhody všem, kdo chtějí vysokou kvalitu interaktivní domácí zábavy v rámci digitálně propojeného a chytrého životního stylu. TCL Europe také představila nový soundbar TS8132, který podporuje Dolby Atmos 3.1.2., má bezdrátový subwoofer, poskytuje solidní výkon a jedinečný zážitek, může uspokojit náročné požadavky a posunuje domácí zábavu na novou úroveň.

V Evropě je TCL známá především jako značka televizorů, ale zanechává také silnou stopu v kategorii bílých velkých spotřebičů, zejména na trhu Číny. Myšlenka domácího pohodlí je nyní důležitější než kdykoli předtím. TCL se svojí rostoucí řadou domácích spotřebičů pomáhá vytvářet ideální domácí prostředí pomocí plně integrovaného a propojeného ekosystému. Nové produkty kategorie MDA zahrnují tři chladničky RP 470CXE0, RP 318BXE0 a RP 503SXE0, automatické pračky TCL řady P, klimatizace Ocarina a NZ a další doplňky, jako jsou čističky vzduch Breeva nebo robotické vysavače Sweeva

Společně s těmito novými přírůstky v nabídce TCL společnost vidí velký přínos v rozšíření technologí chytré domácnosti a propojených spotřebičů. TCL Europe oznamuje vývoj zcela nové aplikace, která umožní ovládat domácí spotřebiče doslova odkudkoli v propojení s Wi-Fi a hlasovým ovládáním. Tento ekosystém s aplikací TCL Home app v centru poskytne uživatelům mnoho možností jako je ovládání hlasem, či přinese ovládací rozhraní přímo na obrazovku televizoru.

Nová evropská kampaň

TCL Europe přináší neustále inovace, aby vylepšila domácí uživatelské pohodlí. Ale tím to nekončí. Nová strategie „Display Greatness“ doprovází každý produkt, ale také další kroky, které značka TCL podniká, včetně partnerství, která uzavírá.

TCL má dlouhou historii v podpoře sportu a ve spolupráci s mezinárodními ambasadory značky. Poté co značka představila svých šest talentovaných fotbalistů jako své ambasadory, bude v dubnu ještě před samotným turnajem Euro 2021 odstartována nepřehlédnutelná televizní a digitální kampaň.

Značka televizorů TCL je od roku 2020 Premium partnerem české fotbalové reprezentace.

TCL Display Greatness Challenge

Ve spojení s výkopem kampaně Euro 2021 společnost TCL Europe vyzve veřejnost, aby i ona vyjádřila svoje možnosti v jedinečném projektu TCL Display Greatness Challenge. TCL postaví své proslulé ambasadory proti fanouškům, a to ve hře Fortnite. Tento speciální okamžik pro všechny sportovní fanoušky a hráče počítačových her bude přenášený živě na rostoucí platformě Twitch, která je dostupná na televizích TCL Android TV.

Pro účast v této události se fanoušci zaregistrují do soutěže na platformě Twitch, která bude uspořádána šesti ikonickými hráči s fanouškovským zázemím. Součástí budou rozhovory, talkshow ale i ceny od TCL a aktivní interakce se všemi fanoušky. Každý ze šesti streamerů oznámí tuto událost a datum startu samostatně.

Nejpopulárnější

To Top