Hry

SteelSeries uvádí novou myš Sensei Ten se senzorem TrueMove Pro

Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních periferií, uvádí na trh Sensei Ten. Nová herní myš se senzorem TrueMove Pro navazuje na originální ikonický a hojně využívaný model Sensei.

Název Sensei Ten je odvozen od japonského slova „nebeský“. Myš nesoucí toto označení spolu s dědictvím si nadále zachovává ikonický tvar, ale přináší několik vylepšení uvnitř.

 

Po více než 10 let definovala SteelSeries Sensei trh myší pro soutěžní hraní díky typickému vzhledu a funkcím. Symetrický tvar byl napodobován, ale žádné jiné myši se nepodařilo dosáhnout původního vzoru Sensei, který milovaly stovky tisíc hráčů. Model Sensei Ten revitalizuje známý tvar a přidává zcela nový senzor TrueMove Pro vhodný pro eSport.

„Původní Sensei je nejoblíbenější myší v historii počítačového hraní, a proto jsme věnovali mnoho času intenzivní expertíze, abychom zachovali její originální tvar pro další hráče,“ říká Brian Luu, produktový manažer SteelSeries, a dodává: „Náš tým odvedl fantastickou práci, zůstali věrní designu Sensei zatímco vylepšili její výkon ve prospěch aktuálních požadavků profesionálních hráčů elektronického sportu.“

 

TrueMove Pro senzor je nejnovějším optickým senzorem vyvinutým ve spolupráci SteelSeries s renomovaným výrobcem PixArt, který snadno překonává konkurenční senzory na jakémkoli povrchu. Nabízí sledování pohybu 1 ku 1, 18 000 CPI a 450 IPS. Pokročilý senzor, respektive vylepšení sledování pohybu, stabilizuje myš při nerovných pohybech, což eliminuje falešnou registraci pohybu při náklonu a otočení. TrueMove Pro kombinuje dlouholeté zkušenosti společnosti PixArt v oblasti vývoje senzorů a závazek SteelSeries poskytovat nejlepší sledování pohybu, což dělá z TrueMove Pro nejvýkonnější senzor na jakémkoli povrchu.

„Stejně jako většina hráčů, i já jsem vyzkoušel za svou kariéru mnoho myší. Poté jsem našel dokonalou Sensei,“ říká Sébastien „Ceb“ Debs z týmu OG, který se stal historicky prvním týmem, který vyhrál turnaj The International dvakrát po sobě. V obou případech využíval „Ceb“ služeb modelu Sensei.

Univerzální symetrický tvar myši s 8 tlačítky je vhodný pro praváky i leváky s různým stylem držení. K dispozici je také paměť umožňující hráčům uložit si nastavení a přenášet jej mezi zařízeními. Ergonomický design doplňují mechanické spínače s životností 60 milionu kliknutí a dvouzónové RGB podsvícení.

Nejpopulárnější

To Top