Domov

SteelSeries uvádí limitovanou edici podložky pod myš s motivy klanu FaZe

Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních periferií, uvádí ve spolupráci s populární esportovou organizací FaZe Clan novou limitovanou edici podložky pod myš QcK.

SteelSeries a FaZe Clan pracovali na výrobě podložky pod myš, která splní náročné požadavky jejich hráčů, jako jsou velikost, tloušťka a kvalita povrchu.

FaZe Clan je renomovaná globální esportová organizace známá především díky vlastním tvůrcům na YouTube a úspěšným profesionálním hráčům. Od svého vzniku v roce 2010 se FaZe Clan stal jednou z největších značek v historii herního průmyslu s celkovým dosahem 170 milionů fanoušků po celém světě. Spolupráci se SteelSeries navázal v květnu 2018.

Více než 10 milionu prodaných podložek SteelSeries QcK je důkazem kvality. Podložky byly testovány předními výrobci senzorů pro myši. Její vysoký počet vláken a hladký povrch optimalizuje přesnost pohybu myši jak pro optický tak laserový snímač.

Limitovaná edice FaZe Clan podložky QcK kromě výše zmíněného kvalitního povrchu přichází s odolnou a neklouzavou gumou na bázi, eliminující nechtěné pohyby a poskytující pevnou platformu pro soutěžní hraní. Její rozměry jsou 450 x 400 x 4 mm.

Nejpopulárnější

To Top