Hry

SteelSeries rozšiřuje partnerství na poli eSport týmů o Cavs Legion GC

Společnost SteelSeries oznamuje partnerství s týmem Cavs Legion GC reprezentující Cleveland Cavaliers v NBA 2K League. SteelSeries se stává oficiální partnerem týmu a bude jej podporovat kompletní sadou příslušenství včetně nejnovějších headsetů Arctis Pro, klávesnic Apex M750, myší Sensei 310, podložek pod myš ze série QcK a ovladačů Stratus XL.

Kromě plné hardwarové podpory v herním tréninkovém domu týmu Cavs Legion GC vybaví SteelSeries každého hráče úplným setem produktů.

„Růst popularity eSportu zejména v tradičním proudu kultury a nová liga NBA 2K League umocnily chuť SteelSeries podpořit další tým. Těšíme se na to, jakých úspěchů dosáhne tým Cavs Legion GC v zahajovací sezoně ligy,“ říká Ehtisham Rabbani, SteeSeries CEO.

„Prožíváme vzrušující období, s týmem Cavs Legion jsme se dostali do zahajovací sezony NBA 2K League a podporu nám zajistila společnost SteelSeries, nemůžeme být šťastnější,“ konstatuje Anthony Muraco, manažer Cavs Legion, a dodává: „Periferie SteelSeries jsou tím nejlepším, co nabízí trh produktů pro eSport a našemu týmu poskytnou jistotu a moderní technologie potřebné pro měření sil na nejvyšší soutěžní úrovni.“

Sezóna NBA 2K League je 15 týdnů trvající soutěž, která začala 1. května 2018. Zahrnuje 12 týdnů zápasů v základní části a 3 týdny play-off. Celkem se ligy účastní 17 týmů bojujících o 1 milion dolarů.

Soupisku hráčů Cavs Legion GC tvoří: Brandon “Hood is Glitchy” Caicedo, Gerald “Sick x 973” Knapp, Marcus “Godddof2k” Glenn, Brandon “iBall x ToXsiK” Raudenbush, Christopher “TURNUPDEFENSE” Anderson a Christopher “SavageDoWerk” Tracey.

Nejpopulárnější

To Top