Audio

Společnost Sony představuje nový model sluchátek řady LinkBuds, LinkBuds S, který představuje novou dimenzi sluchátek

Společnost Sony dnes představila svůj nejnovější přírůstek modelové řady LinkBuds: Nejnovější model LinkBuds S přináší nový zvukový zážitek díky technologii snímání Sony a spolupráci s chytrými asistenty. Tato novinka přitom zachovává maximální komfort pod heslem „Never Off“, proto nebudete mít potřebu sluchátka sundávat.

Díky využití technologie senzorů a prostorového zvuku poskytují příjemnou a pohlcující zvukovou zábavu při hraní her s rozšířenou realitou, jako je například Ingress[1]. Nový model je také navržen tak, aby vám díky rychlému přístupu k hudbě usnadnil poslech oblíbených interpretů.

Sluchátka LinkBuds S jsou ideální pro celodenní streamování obsahu. Díky velmi oceňované technologii odstranění okolního hluku a možnosti vysokého rozlišení od společnosti Sony si můžete vychutnat hudbu, video nebo obsah sociálních médií přesně tak, jak to zamýšlel jejich tvůrce.

Nejmenší a nejlehčí skutečně bezdrátová sluchátka na světě s odstraněním okolního hluku a přehráváním v Hi-Res[2]

Společnost Sony zkonstruovala tato pozoruhodně malá a lehká skutečně bezdrátová sluchátka s hmotností přibližně 4,8 gramu tak, aby byla maximálně pohodlná. Sluchátka LinkBuds S kombinují tvar, který dokonale odpovídá lidskému uchu, s ergonomickým designem pro stabilnější usazení, takže se vyhnete nepříjemné bolesti uší, která by vám kazila zábavu.

Mějte všechny světy na dosah díky přirozenému okolnímu zvuku

Se sluchátky LinkBuds S získáte to nejlepší z obou světů. Tato sluchátka kombinují inovativní koncept ambientního zvuku LinkBuds, který vám umožní komunikovat s okolním světem, s vysoce kvalitním potlačením okolního zvuku, které vám umožní soustředit se na váš oblíbený obsah a na nic jiného. Můžete tak snadno vstoupit do kavárny a rychle si objednat, a pak se stejně rychle posadit a věnovat se své oblíbené zábavě bez rozptylování.

Sluchátka mají integrovanou funkci Adaptive Sound Control, která upravuje nastavení okolního zvuku podle toho, kde se právě nacházíte, a vytváří tak ideální zážitek z poslechu. Díky tomu se můžete bez problémů pohybovat po okolí a zároveň nechat hrát své oblíbené interprety a bavit se.

Nový zvukový zážitek pro hry s rozšířenou realitou

Společnost Sony spolupracuje se svou partnerskou společností Niantic na zvuku v oblasti rozšířené reality a vyvíjí hru s rozšířenou realitou, kterou si lze užít nejen vizuálně, ale i zvukově. Při hraní jejich hry „Ingress“ se sluchátky LinkBuds S umožní snímač a technologie prostorového zvuku hráčům nový zážitek, při kterém je zvuk reprodukován tak, aby odpovídal směru, kterým jsou otočeni.

Křišťálově čisté hovory

Telefonování na hlučné ulici nebo za větrného dne nebylo s LinkBuds S nikdy snadnější díky technologii Sony Precise Voice Pickup, která optimálně ovládá mikrofony na obou sluchátkách, a díky použití síťové struktury kolem mikrofonů. S kolegy i přáteli se tak perfektně uslyšíte, ať budete kdekoli.

Poutavý zvuk, autentická hudba

Sluchátka LinkBuds S vytvářejí pohlcující zvuk a autentickou reprodukci, takže si můžete užít hudbu, video nebo obsah sociálních médií přesně tak, jak to jejich tvůrce zamýšlel.

Díky novému 5mm měniči mají tato malá sluchátka pořádnou sílu a navzdory své velikosti do uší produkují silné basy a úžasně čisté vokály, které vám umožní poslechnout si jakýkoli žánr. Integrovaný procesor V1 od společnosti Sony zlepšuje potlačení okolního hluku, zvyšuje kvalitu zvuku a omezuje zkreslení při nižší spotřebě energie, takže nebudete při poslechu rušeni, což je ideální pro dojíždění plné okolního shonu.

Tato nová sluchátka vám také umožní vychutnat si bezdrátový zvuk s vysokým rozlišením[3] díky uznávané technologii kódování zvuku LDAC společnosti Sony. Kvalita veškeré vaší hudby bude obnovena na kvalitu zvuku s vysokým rozsahem pomocí technologie DSEE Extreme™ [4] , která zvyšuje rozlišení digitálních hudebních souborů v reálném čase. Díky tomu budete moci ocenit všechny jemné detaily, které umělec vložil do vašich nejoblíbenějších skladeb.

Bezproblémové ovládání bez použití rukou

Život by měl být plný setkání, takže s pomocí funkce Speak-to-Chat[5], založené na přesné technologii Voice Pickup, se vaše hudba automaticky pozastaví, když na někoho promluvíte, což vám usnadní konverzaci, i když máte plné ruce práce.

Tato nová sluchátka jsou také kompatibilní se službami Google Assistant a Alexa, takže vám pomohou s každodenními úkoly a podpoří vás na cestách. Můžete se spojit s přáteli a rodinou, získávat informace, poslouchat hudbu, nastavovat upomínky a další funkce[6].

Komplexní ovládání na dosah ruky

Díky intuitivnímu ovládacímu panelu s dotykovým senzorem můžete měnit nastavení zvuku, aktivovat funkci Quick Attention, a dokonce obnovit přehrávání hudby Spotify[7] nebo Endel[8], a to pouhými několika klepnutími na sluchátka. Prostřednictvím systému Endel můžete vytvářet personalizované zvukové kulisy, které vám umožní naprosto se ponořit do hudby, ať už právě děláte cokoli.

Snadné párování Bluetooth s funkcí Fast & Swift Pair

Sluchátka LinkBuds S podporují novou funkci rychlého párování od společnosti Google. To znamená, že je můžete snadno a rychle spárovat se svým zařízením se systémem Android™. Funkce Swift Pair umožňuje rychlé a snadné spárování sluchátek s notebookem, stolním počítačem nebo tabletem se systémem Windows 11 nebo Windows 10.

Nová generace Bluetooth audio

Tato sluchátka jsou připravena na LE Audio, novou generaci Bluetooth audia, která umožňuje velmi nízkou latenci ideální pro hraní her[9].

Vyrobeno s ohledem na životní prostředí

Sluchátka LinkBuds S byla navržena nejen jako elegantní a stylová, ale také s ohledem na životní prostředí. Stejně jako ostatní produkty řady LinkBuds jsou všechny obaly sluchátek bez plastů[10] a sluchátka využívají recyklované materiály z automobilových dílů, což odráží závazek společnosti Sony snižovat dopad produktů na životní prostředí.

Zůstaňte ve spojení s ostatními díky dlouhé výdrži baterie

Společnost Sony ví, jak důležité je vychutnat si oblíbený obsah na smartphonu, aniž by vám cokoli při poslechu překáželo. Proto společnost Sony vybavila sluchátka LinkBuds S baterií, která vydrží celý pracovní den – 6 hodin se zapnutým potlačením okolního hluku. Uložením do stylového kompaktního nabíjecího pouzdra získáte dalších 14 hodin.

Pokud spěcháte, stačí 5 minut rychlého nabíjení a máte k dispozici až 60 minut přehrávání.

Zprávy od partnerů společnosti Sony

Sluchátka LinkBuds S, která propojují online a offline svět, budou i nadále poskytovat rozmanité služby pro lepší a nové zvukové zážitky. Zde je zpráva od strategického partnera společnosti Sony.

Archit Bhargava, ředitel produktového marketingu, Niantic, Inc.

Společnost Niantic představila vizi „Real World Metaverse“, která umožní přidání digitálních vrstev rozšířené reality do reálného světa. V současné době jsou vrstvy AR vizuální, nicméně věříme, že přidáním zvukové vrstvy vznikne bohatší zážitek z AR a reálný svět se díky tomu stane příjemnějším a pohodlnějším. Řada sluchátek LinkBuds od společnosti Sony přidává zvukovou vrstvu, aniž by byly ohroženy vizuální a zvukové informace přicházející z reálného světa. Při použití s různými hrami, které nabízí společnost Niantic, mohou vytvořit bohatší a příjemnější herní zážitek. Ingress, který letos slaví desáté výročí, se do léta dočká nové funkce. Doufáme, že se vám tato funkce dostupná se sérií LinkBuds bude líbit.

Těšte se také na zážitek s rozšířenou realitou díky kombinaci série LinkBuds a naší platformy Lightship, která je základem herních titulů společnosti Niantic a která bude brzy k dispozici.

Cena a dostupnost

Sluchátka LinkBuds S budou k dispozici v bílé, černé a ecru barvě za cenu 4 999 CZK a budou k dispozici od 20. května 2022.

 

 1. Cíl do léta 2022.
 2. Od 9. května 2022. Podle průzkumu společnosti Sony Corporation měřeného podle zásad Strategy Analytics na trhu sluchátek ve stylu Truly Wireless podporujících potlačení šumu a kompatibilních s LDAC. LDAC je certifikovaný kodek „Hi-Res Audio Wireless“.
 3. Pomocí aplikace Sony | Headphones Connect je třeba nastavit funkci „Priorita kvality zvuku“. Bude třeba kompatibilní zařízení podporující LDAC.
 4. Aktivujte zařízení DSEE Extreme™ z aplikace Sony | Headphones Connect.
 5. Ve vzácných případech se může systém Speak-to-Chat neúmyslně spustit v reakci na vibrace způsobené zařízeními, jako jsou elektrické zubní kartáčky, elektrické masážní přístroje a elektrické holicí strojky, a činnostmi, jako je čištění zubů, kašlání nebo broukání.
  V aplikaci Sony | Headphones Connect nastavte funkci na „ON“. Chcete-li funkci Speak-to-Chat deaktivovat a okamžitě se vrátit k hudbě, klepněte na levý nebo pravý dotykový panel. V opačném případě se přehrávání hudby obnoví standardně 15 sekund po ukončení konverzace v režimu Speak-to-Chat. Tento časový rámec lze přizpůsobit pomocí aplikace Sony | Headphones Connect.
 6. Funkce sluchátek Google Assistant, včetně detekce zkratky „Ok Google“, jsou k dispozici pouze po připojení k podporovanému zařízení Android™. Google a Android™ jsou ochranné známky společnosti Google LLC. Amazon, Alexa a všechna související loga jsou ochranné známky společnosti Amazon.com, Inc. nebo jejích přidružených společností. Asistent Google a Alexa nejsou k dispozici ve všech jazycích a zemích/oblastech. Nainstalujte aplikaci Google a nastavte ji pomocí aplikace Sony | Headphones Connect. Pro Amazon Alexa nainstalujte aplikaci Amazon Alexa a nastavte ji pomocí aplikace Sony | Headphones Connect.
 7. Nainstalujte aplikaci Spotify a nastavte ji pomocí aplikace Sony | Headphones Connect. Služba Spotify nemusí být v některých zemích/oblastech dostupná.
 8. Nainstalujte aplikaci Endel a nastavte ji pomocí aplikace Sony | Headphones Connect. Služba Endel a/nebo funkce Endel Quick Access nemusí být v některých zemích/oblastech k dispozici. Podrobné informace jsou k dispozici na webových stránkách společnosti Endel: https://endel.io/
 9. Funkce vyžaduje aktualizaci firmwaru, která bude k dispozici v roce 2022. Funkce vyžaduje připojení ke kompatibilnímu smartphonu.
 10. V závislosti na zeměpisné oblasti. Bez povrchových a lepicích materiálů. Recyklované plasty nemusí být použity na díly v závislosti na době výroby.

Nejpopulárnější

To Top