Video

Sony představuje Vlog Academy, novou bezplatnou vzdělávací platformu pro vloggery a tvůrce videí

Sony v České republice spustila novou jedinečnou platformu Vlog Academy, jejímž prostřednictvím může každý získat nové tvůrčí znalosti, a tím se zdokonalit ve vlogování a natáčení videí. Objevte nezměrné množství tipů a triků pro natáčení videí od profesionálů z Vlog Academy prostřednictvím exkluzivních videí a inspirativních příběhů.

Na projektu se podílí řada zajímavých jmen influencerské scény. Těšit se můžete na vlogovací tipy a triky od skatera a cestovatele Maxima Habance, lifestyle vloggerky Markéty Polákové (makyna016), streamera Adama Jíchy (Roth Wellden) a lifestyle influencera a hudebníka Jakuba Smreka (Freescoot/Yakub). Nahlédněte prostřednictvím Vlog Academy za oponou jejich procesu tvorby videí a naučte se různé vychytávky, které vám pomohou na cestě za úžasně vypadajícími videi.

Daniel Novák, Brand Activation Manager pro Českou republiku a Slovensko společnosti Sony Electronics ke spuštění nové platformy dodává: „Platforma Vlog Academy vznikla na základě našeho snu založit komunitu vloggerů, kde budeme moci inspirovat a dále vzdělávat současné tvůrce video obsahu a zároveň motivovat a podporovat aspirace začátečníků nebo těch, kteří teprve uvažují o tom, že by začali natáčet vlastní videa. Věřím, že úžasná videa a osobní příběhy tvůrců Vlog Academy pomohou inspirovat řadu nových tvůrců, kteří teprve čekají na svoji příležitost kreativně ukázat co v nich je.“

Navštivte platformu VlogAcademy: https://www.sony.cz/alphauniverse/vlog-academy

Nejpopulárnější

To Top