Audio

Sony má nový Glass Sound Speaker, LSPX-S2

Společnost Sony dnes představila nový model skleněného reproduktoru Glass Sound Speaker, LSPX-S2, minimalistický a elegantní přenosný reproduktor pro domácí použití, který využívá svůj design pro dosažení špičkové kvality zvuku.

Elegantní design

Design a provedení tohoto reproduktoru je natolik rafinované, že bez problému zapadne do interiéru každého domova. Ať už je styl vašeho interiéru jakýkoli, skleněný reproduktor bude nádherným přírůstkem do vaší domácnosti.

 

Projasněte atmosféru svého domova díky režimu osvětlení napodobující svit svíček. Toto nastavení vykouzlí atmosféru s uvolňujícím osvětlením,1 s níž proměníte svůj dům v uklidňující prostor, který vám umožní uniknout před každodenním shonem.

Křišťálově čistý zvuk

Vychutnejte si autentický, křišťálově čistý zvuk, který dokáže zaplnit každý kout místnosti díky unikátní technologii Advanced Vertical Drive od Sony. Ta umožňuje reproduktoru přehrávat 360stupňový zvuk. Tělo reproduktoru z organického skla[1] se rozvibruje, když ho rozechvěje kmitací cívka, která se pod ním ukrývá. Zvuk se tak šíří vertikálně všemi směry v 360°. Tělo reproduktoru z organického skla má větší povrchovou plochu (ve srovnání s konvenčními reproduktory), díky níž vydává křišťálově čistý zvuk s minimální ztrátou hlasitosti. Kromě toho je tento reproduktor kompatibilní s audiem ve vysokém rozlišení a vy si s ním můžete vychutnat poslech hudby podle původního záměru autora.

 

Snadný poslech

Skleněný reproduktor Glass Sound Speaker disponuje malým kompaktním tělem s osmihodinovou výdrží baterie, takže jej můžete používat kdekoli a kdykoli. Ať už uspořádáte příjemnou rodinnou sešlost nebo si chcete užít poklidnou chvilku o samotě, tento reproduktor vám to umožní.

 

Přehrávání hudby s reproduktorem Glass Sound Speaker už nemůže být snazší. Nabízí možnost připojení přes BLUETOOTH®, takže můžete rychle spárovat svůj chytrý telefon s reproduktorem a vytvořit si pohodový kout. Reproduktor je dále kompatibilní s NFC One-Touch a tím nabízí ještě rychlejší a jednodušší spárování. Díky funkci „Push & Play“ můžete jednoduše stisknout funkční tlačítko na reproduktoru a začít přehrávat hudbu prostřednictvím služby Spotify Connect[2]. Teď už nemusíte procházet telefon, abyste se ke skladbám dostali. Můžete také využít funkci Wireless Multi-room a její pomocí propojit přes Wi-Fi až deset dalších kompatibilních audio zařízení Sony. Vytvořte si konfiguraci Wireless Multi-room a přetvořte všechny místnosti v poklidný prostor.

 

[1] „Organické sklo“ je také známé pod názvem polymethylakrylát. Používá se na okna budov, automobilů, kryty osvětlení nebo sluneční brýle. Běžné sklo se nazývá „anorganické sklo“.
[2] Služby nabízené Spotify se mohou v jednotlivých zemích a regionech lišit. Spotify Connect bude k dispozici pro prémiové uživatele od prosince 2018

 

Nejpopulárnější

To Top