Mobil

Smart brýle TCL NXTWEAR G se začínají prodávat v Česku

Společnost TCL uvedla na český trh brýle TCL NXTWEAR G Wearable Display Glasses, a to jako v první zemi v Evropě vůbec. Brýle TCL NXTWEAR G jsou vybaveny dvěma mikro OLED displeji s rozlišením Full HD. K jejich fungování stačí jen připojit je ke kompatibilnímu smartphonu, tabletu nebo notebooku. Díky lehké konstrukci a stylovému designu jsou pohodlné i pro ty, kteří nosí dioptrické brýle. Novinka je již v Česku v prodeji za 14999 Kč s DPH.

„Jsme rádi, že jako první v Evropě uvádíme na náš trh inteligentní brýle TCL NXTWEAR G. Doplňují náš rozmanitý segment produktů a zpřístupňují naše inovativní technologie dalším uživatelům,“ říká Branislav Kyrinovič, Sales Director společnosti TCL pro Českou republiku a Slovensko. „Toto unikátní nositelné zařízení je zajímavým doplňkem smartphonu nebo notebooku a nabízí uživateli obrazový zážitek jako v kině, ať je kdekoli.“

TCL NEXTWEAR G jsou brýle s nositelným displejem, které představují přenosné domácí kino, obrazovku pro hráče nebo displej zajišťující více soukromí při práci i zábavě doma nebo na cestách. Kombinují sofistikovaný skládací bezrámečkový design a zásluhou nízké hmotnosti se pohodlně nosí. Vyznačují se stylovým, reflexním tmavě černým povrchem a prémiovým vzhledem.

Zařízení nemá vlastní baterii, stačí je jen připojit přes USB-C kabel k notebooku tabletu nebo smartphonu. Uživatel tedy brýle může jednoduše využívat se zařízeními, která již vlastní.

Brýle jsou vybaveny duálním displejem Sony s rozlišením Full HD (1080p) a technologií Micro OLED. Díky tomu poskytují plnohodnotný zážitek z domácího kina s úhlopříčkou displeje 140 palců a poměrem stran 16:9. Brýle jsou transparentní a uživatel proto vidí nejen displej, ale také své okolí jako s běžnými brýlemi.

Brýle NXTWEAR G jsou plně kompatibilní s více než 100 smartphony, hybridními zařízeními typu „2-v-1“ i notebooky všech významných výrobců.

Nejpopulárnější

To Top