Audio

Sluchátka SteelSeries Arctis 9X pro Xbox míří na trh

Společnost SteelSeries uvádí na trh Arctis 9X. Sluchátka určená pro konzoli Xbox One jsou prvním členem rodiny herních headsetů Arctis. Nabízí připojení přes bezdrátovou síť Xbox Wireless a rozhraní Bluetooth.

„Série Arctis je nejrychleji rostoucí značkou headsetů na světě,“ říká Ehtisham Rabbani, SteelSeries CEO, a dodává: „Věděli jsme, že hráči na konzoli Xbox se velmi aktivně a dlouho ptají po sluchátkách Arctis, a proto jsme rádi, že nyní můžeme konečně představit nejnovější přírůstek Arctis 9X, který byl navržen přímo pro ně.“

SteelSeries Arctis 9X se připojuje přímo ke konzoli Xbox One, podobně jako bezdrátový ovladač. Umožňuje nastavení poměru hlasitosti zvuku ze hry a z aplikace pro komunikaci díky ChatMix slideru. Zároveň lze na hlavní stránce Xbox One vidět úroveň nabití baterie sluchátek.

„Pracovali jsme se společností Microsoft od základu na vytvoření zcela nového řešení přenosu Xbox Wireless,“ říká Brian Fallon, senior manažer SteelSeries pro oblast audio zařízení, a dodává: „Výsledkem je nejkvalitnější implementace připojení Xbox Wireless jakou headset určený pro Xbox kdy měl.“

Konektivitu dále umocňuje duální bezdrátová technologie integrovaná do sluchátek Arctis 9X, poskytující hráčům prostor pro připojení dalšího Bluetooth zařízení zatímco hrají. Bluetooth lze využít pro telefonické hovory, poslech hudby nebo jinou hlasovou komunikaci přes internet a zároveň vyvážit poměr hlasitosti se zvukem z konzole Xbox. Headset je tak vhodný i jako klasický bezdrátový Bluetooth headset na cesty.

Sluchátka SteelSeries Arctis 9X disponují zatažitelným ClearCast mikrofonem přinášejícím studiově čistý zvuk s redukcí okolního hluku. Pracují s kvalitním oceňovaným zvukovým systémem Arctis Signature Sound a jsou kompatibilní s Windows Sonic Spatial Audio. Headset je optimalizován tak, aby vydržel až 20 hodin na jedno nabití baterie.

V návaznosti na všechna ocenění, která získala série Arctis, se Arctis 9X pyšní prestižním oceněním iF Gold Design Award 2019 a Red Dot Design Award za vysoce kvalitní vzhled a inovace.

Nejpopulárnější

To Top