Domov

Samsung dnes spouští prodej sportovního náramku Galaxy Fit e

Již dnes spouští společnost Samsung prodej svého nového sportovního náramku Galaxy Fit e. Toto nositelné zařízení dělá dosahování cílů týkajících se tělesné a duševní pohody příjemnějším, stylovějším a zábavnějším zážitkem pro každého, kdo hledá životní rovnováhu nebo větší motivaci. Náramek Samsung Galaxy Fit e bude k dispozici v černé, bílé a žluté barvě za doporučenou maloobchodní cenu 999 Kč.

Díky jeho lehké konstrukci a příjemnému silikonovému řemínku je ideální volbou pro každého, kdo žije aktivním životním stylem. Je určený pro všechny typy sportovních nadšenců, od příležitostných běžců až po profesionální sportovce.

Tenký a stylový náramek Galaxy Fit e umožňují snadné a intuitivní sledování, které vám pomůže dosáhnout vašich cílů v oblasti tělesné kondice. Galaxy Fit e začne automaticky sledovat vaši aktivitu, když se věnujete chůzi, běhu, veslování, cvičíte na eliptickém trenažéru nebo zahájíte jiné dynamické cvičení. V aplikaci Samsung Health můžete také ručně vybrat některou z více než 90 přednastavených aktivit, a Galaxy Fit e ji začne automaticky sledovat. Díky vylepšené analýze spánku a chytrému zvládání stresu můžete sledovat vaši tělesnou i duševní pohodu v kteroukoli denní či noční hodinu.

Díky jednoduchému a intuitivnímu uživatelskému rozhraní a díky chytrým, uživatelsky přívětivým funkcím lze náramek Galaxy Fit e snadno používat i při nejrůznějších aktivitách. Přijímejte upozornění a zprávy nebo si zkontrolujte widget zobrazující synchronizované informace přímo z vašeho telefonu – např. budíky, kalendář nebo předpověď počasí – aniž byste se museli dotknout telefonu. Náramek je zároveň voděodolný až do tlaku 5 ATM[1], takže si ho na závěr dne můžete bez problému ponechat na ruce, když jdete do sprchy a do bazénu.

[1] Galaxy Fit e má také certifikaci ISO 22810:2010 pro náramkové hodinky do tlaku 5 atm odpovídajícímu hloubce 50 metrů (165 stop) za definovaných podmínek tlaku, doby, rychlosti a teploty. Zařízení lze bez problémů nosit v dešti nebo při sprchování a lze je také používat při pohybu v mělké vodě, např. při plavání v bazénu nebo v moři. Galaxy Fit e není určený pro sportovní potápění, vodní lyžování nebo jiné činnosti, při nichž dochází k náhlým změnám teploty, při kterých by se mohly dostat do styku s rychle proudící vodou nebo by mohly být ponořeny do větší hloubky. Po použití v mořské vodě je opláchněte sladkou vodou a osušte.

Nejpopulárnější

To Top