Domov

Převratné novinky a inovativní technologie na Dyson Next Gen Living

Společnost Dyson, která proslula neustálým vývojem a inovacemi, představila své nové převratné produkty, jež usnadní úklid a zlepší kvalitu vzduchu v domácnostech. Nejvýkonnější bezkabelový vysavač Dyson Gen5, vysavač pro mokré čištění Dyson Submarine a čističku Big+Quiet. Také produkty „hair care“ zaznamenaly změny. Nyní jsou k dispozici v jedinečné barevné škále.

Nová barevná řada Dyson pro péči o vlasy

Pro zdravé a lesklé vlasy je důležité věnovat pozornost i pokožce hlavy, proto jsou k ní stylingové produkty Dyson šetrné. Obsahují inteligentní senzor pro regulaci tepla, který zabraňuje extrémnímu poškození, takže vlasy zůstávají hydratované a zdravé. Inženýři společnosti Dyson ovšem nezapomínají ani na design a barva je pro ně klíčovým hlediskem. Nyní přicházejí s novou řadou péče o vlasy Ceramic Pop v jedinečných odstínech.

„Během výzkumu a testování vlasů jsme zjistili, jak nesmírně důležitý dopad může mít extrémní teplo na zdraví našich vlasů. Proto jsme ve společnosti Dyson zkonstruovali naše produktx pro péči o vlasy tak, aby vytvořily úžasné účesy, aniž byste při stylingu museli používat extrémní teplo. Jejich součástí je drobný senzor, který 40krát za sekundu měří teplotu proudícího vzduchu, aby bylo zajištěno, že nikdy nepřekročí určitou teplotu. Tím chrání vlasy před extrémním teplem. Dvě nejnovější barevné varianty jsme nazvali „blue blush“ a „ceramic pop“. Jsou úžasným výsledkem práce našeho týmu CMF (Colours Materials and Finishes), který navrhl smysluplnou kombinaci barevných tónů. Nejen, že skvěle vypadají, ale zároveň jsou úžasné na dotek,“ uvedla Eva Comas Stokes, senior design inženýrka ze společnosti Dyson. Barevná kombinace Ceramic Pop byla inspirována vlastním vysavačem G-Force, průkopníkem z 80. let minulého století, který představil jedinečný přístup společnosti Dyson k barvám a designu.

Společnost Dyson posouvá čistotu a kvalitu vzduchu v domácnosti na ještě vyšší úroveň než dosud Technologie společnosti Dyson se zaměřuje na individuální potřeby spotřebitelů, mění způsob úklidu a pomáhá vyčistit vzduch v místech, kde žijeme. Bezkabelový vysavač Dyson Gen5 disponuje s dosud nejpokročilejší technologií vysávání, snadno detekuje a odstraňuje prach. Dyson Submarine přináší funkci mytí tvrdých podlah. Díky novým technologiím odstraňuje rozlité tekutiny, nečistoty i vysoce odolné skvrny. Zážitek z dokonale čisté domácnosti si můžete dopřát díky nejnovější čističce Dyson Big+Quiet, která zajistí čistší vzduch v celé místnosti. Využívá kuželovou aerodynamiku, vzduch cirkuluje a přes uzavřené filtry vrací zpět i vzdálené škodliviny.

„Model Gen5 má naši nejnovější technologii motoru. Díky tomu se jedná o nejvýkonnější a nejpokročilejší bezkabelový vysavač s filtrací HEPA. Je zkonstruován tak, aby zachytil 99,9 % částic již od velikosti až 0,1 mikronu. Jedná se o první vysavač Dyson vybavený novou generací hyperdymiového motoru, který se otáčí rychlostí až 135 000 otáček za minutu a poskytuje bezkonkurenčně silný sací výkon. Inovovaná podlahová hubice Fluffy OpticTM odhaluje díky zvýšení intenzity a dosahu zeleného paprsku dvojnásobné množství mikroskopického prachu. Dyson V15 Submarine je vysavač typu „all-in-one“ pro vytírání i vysávání. Přístroj díky jedinečným technologiím přináší multifunkční a všestranné řešení pro úklid. Dokáže snadno odstranit nejen prach, ale současně také rozlité tekutiny, nečistoty a odolné skvrny. Big+Quiet je naše dosud největší a nejtišší čistička. Maximální průtok vzduchu je 87 l/s, čistička je určena do větších místností až 100 m2, zajistí čistý vzduch ve všech koutech,“ přiblížil inovace Andrew Aitchison, vedoucí inženýr designu společnosti Dyson (New Product Innovation, NPI).

Jak nové přístroje fungují?

V oblasti domácího úklidu si návštěvníci akce Dyson Next Gen Living mohli spolu s inženýry a specialisty společnosti Dyson vyzkoušet výkon vysavače Dyson Gen5 v obývacím pokoji a otestovat účinnost Dyson Submarine na kuchyňských podlahách. Pokud jde o kvalitu vzduchu v interiéru, společnost Dyson upozornila na svůj projekt Dyson Airquality Backpack, chytrý batoh, který dokáže monitorovat kvalitu vzduchu ve městě. Kromě toho bylo otestováno, jak daleko dosáhne nová čistička Big+Quiet. Experiment se prováděl na lesklé stěně za pomoci laboratorní metody, která hodnotí rychlost dodávání čistého vzduchu (Clean Air Delivery Rate – CADR).

Nejpopulárnější

To Top