Mobil

PocketBook InkPad Color 3 přináší nový barevný displej a předčítání

Společnost PocketBook aktualizuje produktovou řadu elektronických čteček o barevné displeje E Ink s úhlopříčkou 7,8 palce. Nová čtečka PocketBook InkPad Color 3 je vybavena nejnovějším displejem E Ink Kaleido 3, který nabízí ještě lepší rozlišení barevných stránek.

Se čtečkou InkPad Color 3 se čtenář může ponořit do napínavého románu, projít si barevný komiks nebo pracovat s učebnicí. Displej E Ink Kaleido™ 3 s úhlopříčkou 7,8 palce (jako mají knihy) se bude pro všechny čtenářské aktivity skvěle hodit. K dispozici je navíc řada funkcí pro čtení a poslech, jako je vestavěný reproduktor, funkce Text-to-Speech, rozhraní Bluetooth, vodotěsnost třídy IPX8, podsvícení SMARTlight, tmavý režim, podpora 25 formátů bez převodu a další. Nová čtečka PocketBook InkPad Color 3 v barvě Stormy Sea se začne prodávat v nadcházejících týdnech, doporučená prodejní cena je 7699 Kč.

Špičkový barevný displej E Ink Kaleido 3

Čtečka InkPad Color 3 je vybavena nejnovějším 7,8palcovým barevným displejem E Ink Kaleido 3, který dokáže zobrazit 4 096 barev, zároveň je naprosto šetrný k očím a bez odlesků. Moderní technologie E Ink Kaleido 3 výrazně zlepšuje optické vlastnosti zařízení: čtečka doznala 50% vylepšení rozlišení barevné e-stránky a PPI, takže knihy, komiksy a časopisy doslova obživnou a získají ještě lepší barevný výkon a detaily.

Čtení šetrné pro oči kdykoli díky podsvícení SMARTlight a tmavému režimu

Adaptivní funkce SMARTlight zaručuje zcela novou úroveň pohodlí při čtení. Tato technologie pomáhá upravit jas displeje a tón barev. Pro večerní maraton s knihou v pohodlí domova je vhodný teplý tón předního světla, pro čtení ráno se lépe hodí chladný tón. Tmavý režim pro čtení v noci převrací barvu textu a pozadí, není potřeba další světlo a čtečka zůstává naprosto šetrná k očím čtenáře.

Vestavěný reproduktor a funkce Text-to-Speech

Díky vestavěnému reproduktoru se mohou uživatelé kdykoli ponořit do audioknihy, aniž by potřebovali další zařízení. Připojení Bluetooth 5.0 umožňuje spárovat e-čtečku s bezdrátovými sluchátky a dalšími zařízeními. Funkce Text-to-Speech poskytuje rychlý přechod ze čtení na poslech, což se skvěle hodí pro chvíle, kdy čtení není praktické. Funkce Text-to-Speech nahlas předčítá jakýkoli textový soubor přirozeně znějícím hlasem v jednom z 26 jazyků.

Čtení bez obav díky třídě vodotěsnosti IPX8

Vodotěsnost IPX8 zaručuje, že e-čtečka vydrží ponoření do sladké vody v hloubce 2 metrů po dobu až 60 minut. PocketBook InkPad Color 3 tak zvládne i nečekané situace a zůstává v bezpečí u bazénu, na pláži nebo v případě dešťové přeháňky.

Špičková ergonomie a mimořádný design

Navzdory velikosti podobné knihám je e-čtečka maximálně ergonomická. Dokonale padne do ruky a je mimořádně uživatelsky přívětivá díky mechanickým ovládacím tlačítkům, dotykovému displeji a G-senzoru, který slouží pro automatické otáčení obrazovky. Zařízení zapůsobí také vytříbeným designem a originální barvou Stormy Sea.

Podpora komiksů a mangy, měsíc bez nabíjení a další superschopnosti čtečky InkPad Color 3:

  • 25 formátů knih, grafiky a komiksů – PocketBook InkPad Color 3 podporuje všechny nejoblíbenější formáty bez převodu, včetně komiksů CBR, CBZ a mangy.
  • 6 zvukových formátů – poslech audioknih a hudby bez limitů díky podpoře formátů M4A, M4B, OGG, OGG.ZIP, MP3 a MP3.ZIP.
  • 32 GB vestavěné paměti umožňuje vytvořit si vlastní dokonalou digitální knihovnu.
  • Až měsíc bez nabíjení – díky technologii E Ink a výkonné baterii zařízení nabízí úžasně dlouhou dobu provozu bez dobíjení.
  • Dvoupásmová Wi-Fi (2,4/5 GHz) – knihy lze nakupovat v jakémkoli online obchodě.
  • PocketBook Cloud a Dropbox – správa a synchronizace knihovny mezi e-čtečkou a dalšími zařízeními.
  • Předinstalované slovníky – e-čtečka nabízí 11 předinstalovaných slovníků a dalších 42 jazykových kombinací je zdarma ke stažení.

 

Nejpopulárnější

To Top