IT

PocketBook InkPad Color 2: vylepšený 7,8″ barevný displej E Ink a vestavěný reproduktor

PocketBook dopřál modelovou péči jednomu z nejžádanějších modelů řady barevných čteček elektronických knih. PocketBook InkPad Color 2 má nyní vylepšený displej E Ink Kaleido™ Plus, vestavěný reproduktor, Bluetooth®, funkci převodu textu na řeč a adaptivní funkci SMARTlight. Čtečka získala certifikaci vodotěsnosti IPX8. K dostání bude v barvě měsíční stříbrná.

Vylepšený barevný displej

PocketBook InkPad Color 2 je vybaven vylepšeným 7,8palcovým barevným displejem s technologií E Ink Kaleido™ Plus: dokáže zobrazit 4 096 barev a zároveň je naprosto šetrný k očím. Díky vylepšené soustavě barevných filtrů poskytuje nový displej lepší výkon v oblasti odstínů a sytosti, takže barevný obsah je ještě atraktivnější a živější. 7,8″ displej o velikosti běžné knihy zaručuje maximální pohodlí při čtení. Uživatel si na čtečce InkPad Color 2 může vychutnat čtení různého obsahu, včetně ilustrovaných dětských knih, mangy, obchodní literatury a periodik – vše v barvách a přehledně.

Teplý, nebo raději studený tón displeje? Pomůže funkce SMARTlight

Adaptivní funkce SMARTlight nabízí čtenáři přizpůsobení jasu a tónu nasvícení podle jeho vlastních preferencí. Aktivní osvětlení SMARTlight na minimální úrovni jasu navíc pomáhá optimalizovat optické vlastnosti displeje E Ink Kaleido™ Plus. Čtení ve slabě osvětlené místnosti i za jasného slunečního dne zůstává pohodlné a šetrné pro oči.

Vestavěný reproduktor, Bluetooth a funkce převodu textu na řeč

PocketBook InkPad Color 2 podporuje 6 zvukových formátů, má vestavěný reproduktor, připojení Bluetooth a funkci převodu textu na řeč (TTS neboli text-to-speech). Díky vestavěnému reproduktoru stačí jen stisknout tlačítko přehrávání a ponořit se do oblíbených příběhů bez nutnosti připojovat jakákoli další zařízení. S rozhraním Bluetooth 5.2 rychle připojíte bezdrátová sluchátka nebo reproduktory. Funkce převodu textu na řeč dokáže nahlas předčítat jakýkoli textový soubor přirozeně znějícími hlasy a téměř ho proměnit na audioknihu.

Bezstarostné čtení s vodotěsností IPX8

Čtečka PocketBook InkPad Color 2 je spolehlivě chráněna proti poškození vodou podle normy IPX8. Zařízení vydrží bez újmy ponoření do sladké vody v hloubce 2 metrů po dobu až 60 minut. Čtečka PocketBook InkPad Color 2 skvěle padne do ruky – je ergonomická, snadno se používá, zaujme moderním designem i atraktivní měsíční stříbrnou barvou. Tato kombinace pohodlí, kvality a estetiky dělá ze čtečky InkPad Color 2 ideálního společníka pro čtení. Doporučená prodejní cena je 7699 Kč.

Podpora 25 formátů, čtyřjádrový procesor a další funkce čtečky InkPad Color 2

  • 32 GB vestavěné paměti pro vaši vysněnou knihovnu;
  • Podpora všech oblíbených formátů bez převodu – 21 knižních a 4 grafické, včetně AZW, EPUB, FB2, DOC, TXT, PDF, DJVU, CBR, CBZ, JPEG;
  • Podpora 6 zvukových formátů – M4A, M4B, OGG, OGG.ZIP, MP3, MP3.ZIP;
  • Podpora Adobe DRM – půjčování knih v online knihovnách zdarma díky technologii Adobe DRM;
  • Výkonný čtyřjádrový procesor;
  • Dvoupásmová Wi-Fi, PocketBook Cloud a Dropbox – pro rychlé nakupování, správu knihovny a synchronizaci s dalšími zařízeními;
  • Slovníky zdarma – 11 předinstalovaných jazykových kombinací a 42 kombinací ke stažení zdarma.

Nejpopulárnější

To Top