Domov

Philips Sound představil nové soundbary, reproduktor i sluchátka pro děti

Philips Sound představil nové soundbary, reproduktor i sluchátka pro děti

Nová sluchátka, soundbary a produkty Fidelio nabízejí zákazníkům široký výběr, vysoký výkon a snadné ovládání

  • Bezdrátová technologie DTS Play-Fi 24-bit/192khz podporuje propojení zvuku ve více místnostech a ovládání prostřednictvím intuitivní aplikace Philips Sound. Díky tomu je sestavení domácího AV systému jednoduché a intuitivní
  • Nový reproduktor Fidelio FS1 doplňuje nedávno uvedený soundbar FB1 a subwoofer FW1, které získaly ocenění EISA. Lze jej použít jako třípásmový mono reproduktor nebo ve stereofonním páru, případně jako satelitní reproduktor u Dolby Atmos
  • Po připojení ke kompatibilnímu televizoru (zastávajícímu roli centrálního zvukového kanálu) může reproduktor FS1 fungovat také jako rozšířený levý a pravý kanál
  • LED světla reproduktoru FS1 efektně doplňují technologii Ambilight
  • Nové modely soundbarů (TAB8907/8507/7807/7207) nabízí vynikající výkon a široký výběr specifikací pro každého
  • Sluchátka A7607 s otevřenou konstrukcí a technologií Bone Conduction jsou druhým specializovaným sportovním modelem, na kterém se podíleli sportovci týmu Jumbo-Visma
  • Technologii vedení zvuku přes lícní kosti dostala také nová dětská náhlavní souprava K4607. Pomůže dětem, aby při poslechu neztrácely přehled o svém okolí
  • Sluchátka H8507 jsou uzpůsobená pro moderní hybridní pracovní režim. Zaručují tak vysoce kvalitní práci a ničím nerušenou zábavu doma, v kanceláři i na cestě

Berlín, 31. srpna 2022 – Společnost TP Vision představila nové produkty řady Philips Sound. Novinky zahrnují sluchátka pro děti, sport i práci, čtyři soundbary a nový model reproduktoru. Uživatelům nabízejí vysoký výkon spolu se snadnou instalací a ovládáním prostřednictvím aplikace Philips Sound.

Flexibilní Fidelio

Systém domácího ozvučení Fidelio si získal uznání milovníků hudby i filmů. Posledním úspěchem bylo vítězství v prestižní soutěži EISA 2022/23 pro soundbar FB1 se specifikací 7.1.2.

Do úspěšné řady patří i nový reproduktor FS1. Stejně jako oceněný soundbar FB1 a subwoofer FW1 nabízí i FS1 kombinaci prvotřídního designu, materiálů a výkonu. Snadno se instaluje a uživatelům poskytuje při sestavování domácího audio systému naprostou flexibilitu.

V kompaktní konstrukci reproduktoru se nachází 1″ výškový reproduktor, úhlový 2,5″ reproduktor usazený v horní části a 3,5″ subwoofer se dvěma pasivními zářiči. Nechybí ani LED osvětlení, které se synchronizuje s technologií Ambilight.

Díky zabudování výškového, středotónového a basového reproduktoru je možné FS1 použít jako třípásmový reproduktor, a to jak v režimu samostatné jednotky, tak ve stereofonním páru. V případě jeho zapojení jako satelitu AV systému se pak automaticky přepne do dvoupásmového režimu s dedikovaným reproduktorem Dolby Atmos.

Pokud se model FS1 spáruje s kompatibilním televizorem zastávajícím funkci středového kanálu, pak lze reproduktor využít také jako pravý a levý zvukový kanál. V takovém případě se uživatelé mohou těšit na znatelné rozšíření zvukové scény se současným zachováním zřetelných a čistých dialogů.

AV systém Fidelio je založený na bezdrátové multiroom technologii DTS Play-Fi a nabízí několik možných kombinací soundbaru FB1, subwooferu FW1 a reproduktoru FS1. Flexibilita sahá až do kanálové konfigurace 7.2.4. Systém navíc vždy automaticky detekuje připojená zařízení a následně optimalizuje jejich výkon.

Soundbar, který je vždy připraven

Čtyři nové modely soundbarů Philips poskytují skutečně široké možnosti pro vylepšení televizního zvuku. Všechny novinky – od modelu B7207 se soustavou 2.1 až po 3.1.2kanálový model B8907 – nabízejí vysoký výkon, bezdrátové subwoofery a možnost montáže na stěnu.

Vůbec poprvé obsahují soundbary také výškové reproduktory s bočním vyzařováním přidané k levému a pravému kanálu. Tři nejvyšší soundbary z této řady disponují kompatibilitou s Dolby Atmos, připojením HDMI eARC s průchodem 4K a v neposlední řadě vyhrazeným středovým kanálem, jenž zajišťuje zřetelné dialogy i mimořádně širokou zvukovou scénu.

Nejvyšším modelem v nové řadě je soundbar B8907 s působivým výkonem 720 W a dedikovanými výškovými reproduktory Dolby Atmos, které mají za úkol vytvořit skutečně pohlcující filmové zážitky. Díky konektivitě DTS Play-Fi je možné rozšířit jeho 3.1.2kanálový výkon až na zvukový systém 5.1.2 – stačí přidat zadní reproduktory, jež tuto technologii podporují.

Další v řadě, soundbar B8507, je ideálním doplňkem k televizoru Philips The One. Má totiž stejnou ideu: nabízí všechny základní funkce a možnosti připojení spolu s vysokým zvukovým výkonem 600 W, a to za příznivou cenu. Též model B8507 je kompatibilní s Dolby Atmos a konektivitou DTS Play-Fi.

Třetím z řady 3.1kanálových soundbarů je model B7807. I ten disponuje vyhrazeným středovým kanálem, přídavnými výškovými reproduktory s bočním vyzařováním, 8″ bezdrátovým subwooferem, kompatibilitou s Dolby Atmos, ovládáním Philips Easylink a především působivým výkonem 620 W.

Posledním zástupcem nové řady je model B7207 založený na 2.1kanálovém systému, který nabízí maximální výkon 520 W, kompatibilitu s Dolby Digital, připojení HDMI ARC a přídavné boční výškové reproduktory. To jej činí ideální volbou pro vstup do světa vylepšeného televizního zvuku.

Nová sluchátka v týmu

Nová bezdrátová sportovní sluchátka A7607 s technologií Bone Conduction (přenos zvuku přes lícní kosti) jsou v pořadí druhým modelem (po špuntech A7507 s hybridní konstrukcí, technologií TWS a  potlačením okolního zvuku ANC), který vznikl ve spolupráci Philips Sound s týmem Jumbo-Visma. Finální provedení sluchátek tak inspirovaly poznatky předních světových sportovců.

Model A7607 je vůbec prvním modelem sluchátek Philips s otevřenou konstrukcí, který disponuje mikrofonem s vedením zvuku přes lícní kosti. Díky tomu není při hovorech slyšet vítr ani další nepříjemné zvuky z okolí a zvuk hlasu je čistý. Sluchátka jsou navíc odolná proti prachu i vodě v úrovni krytí IP66.

Doba přehrávání je úctyhodných devět hodin, přičemž další hodina fungování je k dispozici po pouhých 15 minutách nabíjení prostřednictvím magnetického nabíjecího portu odolného proti vlhkosti.

Otevřená konstrukce sluchátek zajišťuje vynikající hudební výkon a zároveň bezpečnost. Díky tomu, že uživatel nemá zakryté uši, bez problému slyší své okolí. Za účelem zvýšení bezpečnosti nabízí sluchátka také integrovaný červený LED pásek v nákrčníku, který poskytuje nositeli sluchátek jistotu, že bude v noci vidět.

Myslelo se i na děti

Philips Sound je propagátorem sluchátek s otevřenou konstrukcí a vedením zvuku přes lícní kosti. Nově nabízí tato sluchátka také ve verzi pro děti, pro něž má technologie Bone Conduction nesporné výhody.

Dětský model sluchátek K4607 chrání díky své otevřené konstrukci citlivé uši dětí před vysokou hlasitostí. Umožňuje jim také slyšet své okolí nebo poslouchat a zároveň vést konverzaci. I díky vestavěnému mikrofonu jsou proto sluchátka K4607 ideální volbou pro distanční výuku.

Bluetooth 5.2 zaručuje spolehlivou konektivitu a zajišťuje dobrou kvalitu zvuku i výdrž baterie. Ta dosahuje více než pěti hodin přehrávání v kuse. Otevřená konstrukce a nastavitelný nákrčník také společně zaručují dobré a bezpečné uchycení bez obvyklého rizika uvolnění nebo ztráty sluchátek při pohybu. Rodiče potěší i omezení maximální hlasitosti a aplikace, která umožňuje vzdáleně kontrolovat, jakým způsobem potomci sluchátka používají.

Práce a odpočinek – hybridně

Sluchátka H8507 vznikla pro všechny, kteří se zabydleli v novém hybridním způsobu práce – tedy dojíždějí na pracoviště, ale často také zůstávají na home-office. V takovém případě by totiž jejich sluchátka měla být partnerem nejen pro efektivnější a pohodlnější práci, ale také pro lepší zábavu.

Model H8507 tento model podporuje. Jeho bohatá a čistá kvalita zvuku je znát jak při pracovních hovorech, tak při poslechu hudby nebo přehrávání videí. Sluchátka za to vděčí na míru uzpůsobeným 40mm měničům a systému Noise Cancelling Pro. Vysokou čistotu hlasu při hovorech zajišťuje odnímatelný mikrofon.

Bluetooth připojení zjednodušuje uživateli přecházení mezi pracovním a osobním počítačem, vícebodové připojení zase umožňuje připojení k počítači i telefonu současně. Díky tomu je snadné přepínat mezi poslechem hudby, hovory a online meetingy, a to bez nutnosti opakovaného připojování.

Baterie nabízí výdrž v délce velkorysých 55 hodin. Praktická je též volitelná červená kontrolka, jež informuje okolí, že je uživatel sluchátek zaneprázdněn hovorem.

Nejpopulárnější

To Top