Domov

Philips Lighting a Razer spojují své síly a vytvářejí tak silný a úchvatný herní zážitek

Philips Lighting (Euronext: LIGHT), světový lídr ve výrobě osvětlení, v těchto dnech oznámil své první partnerství v rámci Philips Hue Entertainment, a to s přední světovou značkou pro hráče jménem Razer. Propojením rozhraní Philips Hue Entertainment (API) a přístrojů s osvětlovacím ekosystémem Razer Chroma získají uživatelé zcela nový zážitek z hraní her.

Hráči budou moci synchronizovat své inteligentní osvětlení Philips Hue se zařízeními se systémem Razer Chroma, a to včetně notebooků, klávesnic, myší a podložek pod myš a využívat tak světelných efektů, které zlepší jejich prožitek ze hry. Herní vývojáři budou moci vytvářet světelné efekty, které se během hry dynamicky mění. Hráči si již nyní mohou tyto světelné efekty užívat při hraní her Overwatch ™, Quake Champions ™ a dalších.

 

K propojení obou služeb je potřeba, aby uživatelé vlastnili Philips Hue V2 bridge, barevné Hue žárovky a nejnovější aktualizaci softwaru Philips Hue. Uživatelé Razer Chroma pak jednoduše musí přidat funkci Philips Hue pomocí softwaru Razer Synapse 3, která je zdarma k dispozici s každým kompatibilním zařízením Razer od 9. ledna. Tato funkce umožní synchronizaci se všemi hrami, které byly navrženy ve spolupráci s Philips Hue a Razer.

 

Zařízení se systémem Razer Chroma, včetně herních notebooků a dalšího příslušenství, svítí společně se synchronizovanými světly Philips Hue. Ať už se jedná o bojové scény, výběr jednotlivých postav nebo dobývání magických území, tato nová funkcionalita přináší naprosto nový a unikátní zážitek ze hry, který přesahuje hranice samotné obrazovky.

 

„Z této první integrace Philips Hue Entertainment jsme nesmírně nadšeni, jelikož ze strany hráčů zde byla vysoká poptávka po bohatším herním zážitku,“ říká Chris Worp, ředitel Business Group Leader Home společnosti Philips Lighting. „Naše inteligentní osvětlení pak přesně toto přináší. „Philips Hue pomáhá přenášet obsah z obrazovky přímo do pokoje samotného hráče. Toto „stereo pro oči“ pak dosahuje nejlepších výsledků ve spolupráci s přístroji se systémem Razer Chroma.“

 

Spolupráce Philips Lighting s Razer poskytuje hráčům bohatší zážitek z osvětlení, i když zrovna nehrají hry. Mohou synchronizovat Hue osvětlení se svým herním zařízením a zvolit libovolné nastavení světla pro vytvoření dokonalé atmosféry, ať se jedná o relaxaci, posezení s přáteli nebo jen surfování po webu.

Nejpopulárnější

To Top