Video

Panasonic rozšiřuje svoji řadu profesionálních 4K displejů

Panasonic Business uvedl na veletrhu InfoComm 2018 novou řadu velkoformátových profesionálních 4K displejů. Tyto 4K displeje budou dispozici v 86 a 98palcových modelech s jasem 500 cd/m2 a jsou ideálním řešením pro pro použití ve firmách, školách nebo v retailu.

Řada SQ1 spojuje úzké rámečky a stylový design s jasným, efektivním zobrazením a skvělou viditelností i za nepřetržitého provozu (24/7).

Vynikající kvalita zobrazení, možnost rozšíření a výjimečná životnost jsou hlavními důvody, proč je řada SQ1 určena i pro digitální reklamu – ať už samostatně nebo v síti. Tyto dva displeje obsahují Intel Smart Display Module (SDM) slot, díky kterému je možné při použití SDM počítače lepší zpracovávají obrazu přímo v displeji včetně snadné integrace.

Řada SQ1 doplňuje základní řadu EQ1 o šesti modelech profesionálních 4K displejů s úhlopříčkou 43 až 86 palců, která byla uvedena na veletrhu ISE 2018. Řada EQ1 nabízí rozlišení 4K pro výrazný obraz a jas 350 cd/m2, díky kterému je výhodným řešením pro veřejná prostranství, obchodní prostory, firemní konferenční místnosti a učebny.

Nejpopulárnější

To Top