Hry

ová PC skříň mATX EVOLVEO M3 klade důraz na odhlučnění

Předností nové počítačové skříně mATX EVOLVEO M3 je její dokonalé odhlučnění. Obě boční plochy skříně jsou osazeny plnými bočnicemi s izolačním materiálem. Současně je izolováno i přední odklápěcí čelo skříně a horní panel.  Další předností této skříně je velký prostor vyčleněný pro VGA kartu. Přesto, že se jedná o mini tower, do skříně je možné instalovat kartu délky 393 mm.

EVOLVEO M3 s minimalistickým designem v černé barvě nabízí dostatek prostoru pro mechaniku 5,25″, dva HDD disky 3,5″a čtyři SSD disky 2,5″. Pro další rozšíření jsou k dispozici čtyři sloty PCI. Maximální výška chladiče CPU pro tuto skříň je 160 mm. Přední panel může být osazen třemi ventilátory 120 mm nebo dvěma ventilátory 140 mm. Na horní panel lze umístit dva ventilátory 120 mm nebo dva ventilátory 140 mm. Zadní panel je možno osadit jedním ventilátorem 120 nebo 140 mm. Ventilátory nejsou součástí dodávky. Ovládání ventilátorů je společně s audio výstupem a porty USB na horním panelu skříně. EVOLVEO M3 je dále vybavena sadou prachových filtrů.

MiniATX tower EVOLVEO M3 je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 1 290 Kč včetně DPH. Ke skříni je možné dokoupit ventilátory EVOLVEO.

Nejpopulárnější

To Top