Domov

Nový software pro Galaxy Watch, Gear Sport a Gear S3 s One UI pro lepší použitelnost

Společnost Samsung oznámila, že vydává nejnovější verzi softwaru pro zařízení Galaxy Watch, Gear Sport a Gear S3. Aktualizace zahrnuje odvážné, jednoduché a barevné uživatelské rozhraní One UI od společnosti Samsung, které je navrženo tak, aby bylo přehledné a intuitivní, umožňovalo přirozenou a pohodlnou navigaci a obsahovalo méně vizuálně rušivých prvků. Nejnovější aktualizace, která je již k dispozici, nabízí také nové motivy ciferníku, lepší optimalizaci využití baterie a vylepšené funkce pro sledování zdravotního stavu a udržování kondice pomocí aplikace Samsung Health.

Svěží design

One UI přináší přehlednější a jednodušší rozhraní, které je navrženo tak, aby odstranilo zbytečné prvky, které uživatele rozptylují nebo ruší, a umožnilo mu tak snadnější čtení, jednodušší navigaci a pohodlnější používání. Aktualizovaná grafika nyní obsahuje jasné a živé animace, které se zobrazí, když uživatel dosáhne určitého úspěchu, a poskytují mu tak lepší vizuální zážitek. V chytrých hodinkách nabízí One UI stylizované rozhraní, které se synchronizuje s rozhraním One UI v chytrých telefonech Galaxy a poskytuje harmoničtější barvy a rozvržení napříč zařízeními.

 

Aktualizace také přináší efektivnější a vizuálnější nastavení, které uživatelům umožňuje snadnější přizpůsobení a ovládání přístroje. Aktualizované rozhraní obsahuje nová pokročilá nastavení, včetně povolení/zakázání funkce probuzení dotykem, nastavení frekvence a načasování aktualizace denního zpravodajství a zapnutí/vypnutí režimu Dobrou noc v závislosti na osobních preferencích uživatele týkajících se spánku.

 

Uživatelé si také mohou z obchodu Galaxy stáhnout širokou škálu nových motivů ciferníku, které byly dříve dostupné pouze pro Galaxy Watch Active, a přizpůsobit si tak zařízení dle svého vkusu.

 

Vylepšené funkce pro sledování zdravotního stavu a udržování kondice

Nejnovější aktualizace softwaru poskytuje uživatelům vylepšené možnosti každodenního sledování zdravotního stavu a udržování kondice pomocí nových funkcí aplikace Samsung Health v přístrojích Galaxy Watch, Gear Sport nebo Gear S3. K novým funkcím patří:

 

·         Denní aktivity: Při prvním spuštění aplikace Samsung Health se nyní zobrazí obrazovka Denní aktivity, která obsahuje přehledný souhrn spálených kaloriích, pohybových aktivit a cvičení.

·         Zjednodušené sledování tréninkové činnosti: Sledování cvičební aktivity je nyní jednodušší a rychlejší, a to jak ve widgetu, tak v aplikaci Samsung Health. Uživatel se tedy může do cvičení pustit rychleji. Údaje o cvičení jsou průběžně synchronizovány z nositelného zařízení do spárovaného chytrého telefonu – aktivity jsou tedy pro snadnou každodenní kontrolu přesně zaznamenány na obou zařízeních. Aktualizace zahrnuje také další položku pro venkovní plavání.

·         Vylepšené sledování zdravotního stavu a tělesné pohody: Aktualizace umožňuje efektivnější měření tepové frekvence díky funkci upozornění na vysoký srdeční tep, která uživatele informuje, pokud jeho tepová frekvence překročí předem stanovenou úroveň. Sledování spánku je podrobnější, ukazuje průměrnou dobu spánku uživatele ve srovnání s typickou dobou pro jeho věkovou skupinu, a umožňuje mu tak rychlou analýzu a porovnání.

 

Optimalizace využití baterie

Aktualizace obsahuje vylepšenou optimalizaci využití baterie pro lepší výkon a delší používání, a to tak, že automaticky zavírá aplikace na pozadí a mění nastavení, která mohou zkracovat životnost baterie. Uživatelé si mohou také upravit preferovaná nastavení ohledně úspory baterie, včetně nastavení jasu a časového limitu obrazovky, aby zajistili co nejdelší životnost baterie, a přitom si nesnížili uživatelský komfort.

Nejpopulárnější

To Top