Domov

Nový robotický vysavač se značkou EVOLVEO s motorem BLDC

EVOLVEO doplňuje svoji nabídku robotických vysavačů o model RoboTrex H6 a rozšiřuje portfolio produktů pro digitální domácnost. RoboTrex H6 je vybaven motorem typu BLDC, který se vyznačuje až o třetinu vyšší životností oproti běžným typům motorů, má vyšší spolehlivost a velmi tichý chod. Ve srovnání s konkurencí je motor výrazně energeticky úspornější.

Robotický vysavač lze snadno ovládat pomocí dálkového ovládání, ale také zcela jednoduše třemi mechanickými tlačítky, které jsou umístěny přímo na ovládacím panelu přístroje. Takto lze aktivovat tři základní funkce: automatické čištění, čištění ve spirále a návrat do nabíjecí stanice. Dálkové ovládání pak umožňuje naplno využít další funkce vysavače, včetně přepínání sacího výkonu ve dvou režimech, nebo aktivování funkce odloženého úklidu.

 

RoboTrex H6 je vybaven sadou senzorů, které zabraňují nárazům do nábytku nebo pádu ze schodů. Systém dvojice rotujících kartáčů v hlavě vysavače společně s centrální sací hubicí garantují dokonalý úklid i hůře dostupných míst, jako jsou rohy místností nebo místa podél nábytku. Vysavač zajistí nejen dokonalé vysávání, ale navíc podlahu podle potřeby setře mokrým mopem z mikrovlákna. Kapacita zásobníku vody je 250 ml. Údržba vysavače je jednoduchá. K provozu nejsou potřeba vyměnitelné sáčky a filtrační systém vysavače je vybaven filtrem HEPA, který spolehlivě zachytí jemný prach, roztoče a další alergeny. Po skončení úklidu se robot automaticky vrátí do nabíjecí základny a začne se nabíjet.

 

Vysavač RoboTrex H6 je vybaven vysokokapacitní baterií 2 600 mAh, která na jedno nabití zajistí provoz po dobu až 110 minut. Baterie nevyžaduje formátování. Vysavač je navíc vybaven speciální ochranou, která po nabití přestane dodávat energii a zabrání tak přebíjení baterie.

 

K vysavači lze dokoupit náhradní baterii nebo náhradní nabíjecí stanici. Užitečným doplňkem, je pak virtuální zeď, která vysavači vymezuje pracovní prostor.

 

Dostupnost a cena
Robotický vysavač EVOLVEO RoboTrex H6 je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 4 990 Kč včetně DPH.

Nejpopulárnější

To Top