IT

Nový notebook Acer Nitro V 15 usnadňuje hraní her

Společnost Acer dnes představila herní notebook Acer Nitro V 15, který kombinuje procesory 13. generace[[1]] Intel® Core™, grafické procesory NVIDIA® GeForce RTX™ řady 40[1], až 32 GB paměti DDR5 RAM a podporu až 2 TB PCIe M.2 SSD[2] pro plynulé hraní bez starostí. Na živém Full HD displeji notebooku Acer Nitro V 15 s bleskovou obnovovací frekvencí až 165 Hz a s DTS® X: Ultra precizním zvukem se při hře plynule rozvíjejí digitální světy. Díky duálnímu ventilátoru a výfukovému systému 15palcového herního notebooku jsou vnitřní části udržovány v chladu a umožňují hráčům se hluboko ponořit do jakékoli herní dimenze, aniž by se zapotili.

Optimal Performance for Adrenaline-charged Gaming

Notebook Acer Nitro V 15 je dodáván s procesory Intel® Core™ i7 až 13. generace[1], které jsou navrženy s nejnovější hybridní architekturou. Poskytují tak prvotřídní výkon při hraní her, vytváření videí, jejich střihání a multi-taskingu, a to i na cestách. Hráči jsou vybaveni až grafickým procesorem NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 Laptop[1], který nabízí realistické virtuální scény, jelikož grafický procesor zařízení poskytuje energeticky úsporné vykreslování s využitím umělé inteligence DLSS 3 a ray tracingu.

Nový notebook Acer Nitro V s operačním systémem Windows 11 je vybaven až 32 GB paměti DRR5 a podporuje až 2 TB SSD úložiště M.2 PCIe[2], které poskytuje rychlý start systému a dostatek prostoru pro aplikace, soubory a hry. Aby byla zajištěna optimalizace notebooku Acer Nitro V 15 během dlouhých herních seancí, je zařízení vybaveno tandemem synchronizovaně rotujících ventilátorů a systémem chlazení se dvěma nasávacími otvory, které nasávají vzduch z klávesnice a spodního krytu a poté vyhání teplo různými průduchy strategicky umístěnými na bocích a zadní straně.

Hrajte více a zvládněte více bez omezení

Smysly hráčů potěší 15,6palcová (16:9) obrazovka IPS s rozlišením FHD, obnovovací frekvencí až 165 Hz, dobou odezvy 3 ms a poměrem obrazovky k tělu 82 %. Uživatelé si také mohou maximálně užít herní zážitky díky technologii pohlcujícího zvuku DTS:X Ultra, která nabízí vylepšené umístění zvuku, akustiku a jemně vyladěné zvukové režimy pro různé herní žánry. Pro maximalizaci funkcí při komunikaci mimo herní prostředí je Nitro V 15 vybaven řešeními Acer s podporou umělé inteligence, včetně technologií Acer Purified View a Acer Purified Voice™ pro optimalizované videohovory.

Uživatelé mají vše pod kontrolou díky užitečné aplikaci NitroSense™, která umožňuje přizpůsobit nastavení hry a výkon hardwaru pohodlně na dosah ruky. Z hlediska konektivity mají hráči výhodu díky podpoře Wi-Fi 6 a celé řadě periferií včetně všestranného portu Thunderbolt™ 4 pro nabíjení, přenos dat a zobrazení videa. Acer Nitro V 15 je také dodáván s měsíční službou Xbox Game Pass Ultimate, která poskytuje přístup ke stovkám populárních herních titulů, z nichž si můžete vybírat.

Cena a dostupnost

Nitro V 15 (ANV15-51) bude v regionu EMEA k dispozici od října za cenu od 19 990 Kš s daní.

Přesné specifikace, ceny a dostupnost se budou lišit v závislosti na regionu. Další informace o dostupnosti, specifikacích a cenách produktů na konkrétních trzích získáte v nejbližší pobočce společnosti Acer na adrese www.acer.com.

[1] Specifikace se mohou lišit v závislosti na modelu a/nebo regionu. Na tom také závisí dostupnost všech modelů.

[2] Má podporu/sloty až pro 1TB 1x PCIe NVMe Gen4 SSD a 1TB 1x PCIe NVMe Gen3 SSD.

Nejpopulárnější

To Top