Domov

Nový model kamery GoPro HERO

Značka GoPro představuje svou nejnovější kameru, která nese název HERO a má výbavu srovnatelnou se špičkovými kamerami GoPro, přitom je ale svou cenou výrazně dostupnější. Seznamte se s modelem HERO. K dostání je za 5999 Kč.

„HERO je skvělou první kamerou pro lidi, kteří chtějí sdílet své zážitky i z míst, kde je telefonem nemohou zachytit,“ říká Meghan Laffeyová, viceprezidentka GoPro. „Sdílení dechberoucích momentů je nyní mnohem jednodušší a dostupnější pro všechny nováčky ve světě GoPro.“

Sdílení zážitků je díky podporované funkci QuikStories mimořádně jednoduché! Kamera automaticky nahraje vaše fotky a videa do mobilní aplikace GoPro, která z nich sama sestřihá zábavné video. To pak můžete ještě upravit nebo hned sdílet na sociálních sítích s přáteli.

Vzhled nové kamery HERO je velmi podobný špičkovému modelu HERO6. I ona má dvoupalcový dotykový displej, který zásadně usnadňuje ovládání a na kterém si můžete prohlížet natočené záběry. I ona je vodotěsná do desetimetrové hloubky, a můžete ji tak vzít do míst, kam se váš smartphone nikdy nedostane.

Natáčet lze v HD režimech 1440p a 1080p, a to při 60 snímcích za sekundu. Svá dobrodružství můžete zachytit i na 10MP fotografie. O fantastický obraz se stará také velmi pokročilý systém stabilizace, který má GoPro dlouhodobě na vynikající úrovni. Natáčet a fotit můžete i v režimech Time-lapse, fotit pak i v režimu Burst.

S novým modelem HERO už nikdy nebudete muset složitě nahmatávat tlačítka – kameru lze jednoduše ovládat hlasovými pokyny.

Zřejmě není potřeba dodávat, že kamera má vyjímatelnou baterii, je kompatibilní s příslušenstvím GoPro a disponuje Wi-Fi i Bluetooth. O skvělý zvuk se stará trojice mikrofonů.

Nejpopulárnější

To Top