Hry

Nové PC skříně ATX v nabídce značky EVOLVEO

Dvě novinky v nabídce počítačových skříní ATX značky EVOLVEO – Functio 1 a Functio 2 – zaujmou svým futuristickým designem s ostrými liniemi a efektním LED podsvícením v režimu Rainbow. Podsvícení zajišťují předinstalované LED pásky, které podtrhují vertikální linie obou skříní. Podsvícení lze ovládat speciálním tlačítkem.

Functio 1 a Functio 2 mají promyšlený systém chlazení a do skříní je možno instalovat šest 120mm ventilátorů, nebo 5 ventilátorů s průměrem 140 mm. Obě skříně mají průhlednou bočnici z temperovaného skla, která nabízí pohled na použité komponenty počítače. Pro dva pevné disky 3,5″ je vyčleněn prostor ve spodní části skříně, disky se instalují pomocí antivibračních podložek, které jsou součástí dodávky. Obě skříně lze dále vybavit dvěma disky SSD 2,5″. Odolnost proti prachu je zajištěna odnímatelnými filtry.

Skříně ATX Evolveo Functio 1 a Functio 2 jsou určeny pro VGA karty s maximální délkou 370 mm. Maximální výška CPU chladiče je pak v případě obou skříní 179 mm.

Evolveo Functio 1 je oproti skříni Functio 2 vyšší, design je podtržen dvěma předinstalovanými LED páskami a dvěma dominantními liniemi mřížek, které zakrývají ventilátory chlazení a prachové filtry. Odnímatelné magnetické filtry jsou umístěny na čelní a horní straně skříně. Spodní prachový filtr je výsuvný.

Evolveo Functio 2 zaujme ostrými liniemi čelního panelu, který je doplněn jednou LED páskou. Na čelním panelu je umístěn podsvícený hlavní vypínač. Prachové filtry (odnímatelný a výsuvný) jsou umístěny v horní a spodní části skříně.

ATX tower EVOLVEO Functio 1 je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 1 590 Kč včetně DPH. ATX tower EVOLVEO Functio 2 je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 1 220 Kč včetně DPH. Skříně se dodávají bez ventilátorů. Ventilátory lze dokoupit z široké nabídky ventilátorů EVOLVEO.

Nejpopulárnější

To Top