IT

Nové kabely EVOLVEO XXTremeCord pro HDMI 2.1 a 8K

EVOLVEO uvádí na trh certifikovaný kabel ve specifikaci HDMI 2.1 pod označením XXTremeCord, ve dvou délkách (jeden metr a dva metry). Prémiové provedení kabelů je podtrženo zlacenými konektory z 24karátového zlata, trojnásobným stíněním a kvalitním nylonovým opletením pro zvýšení odolnosti.

Vodič je vyroben z vysoce čisté mědi bez příměsi kyslíku pro maximální vodivost a spolehlivost. Nové kabely podporují rozlišení 8K UltraHD, jsou zpětně kompatibilní s 4K, 2K a FullHD. Kabely dále podporují Dynamické HDR a HLG, připojení Ethernet a 3D protokoly a nabízejí přenosovou šířku pásma 48 Gbps.

 

EVOLVEO XXTremeCord HDMI 2.1. je určen pro všechna multimediální zařízení nové generace jako jsou herní konzole PlayStation, Xbox, Blu-Ray přehrávače, High-End osobní počítače, 8K/4K televizory, DVB-T/DVB-T2 přijímače/rekordéry nebo projektory.

 

Dostupnost a cena
Kabel EVOLVEO XXTremeCord HDMI 2.1 je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučené koncové ceny jsou 499 Kč pro délku jeden metr a 599 Kč pro délku dva metry.

Nejpopulárnější

To Top