Foto

Nové instantní fotoaparáty Zoemini S a Canon Zoemini C pro focení a okamžitý tisk i sdílení snímků na cestách

Canon představuje dva fotoaparáty s vestavěnou tiskárnou: Canon Zoemini S a Canon Zoemini C. Nová produktová řada fotoaparátů typu „vše v jednom“ staví na úspěchu lehké kapesní fototiskárny Zoemini, kterou Canon uvedl v roce 2018, a představuje perfektní kapesní společníky pro kreativní tvorbu s následným snadným tiskem fotografií – samolepek přímo v terénu.

Canon Zoemini S je ideální pro všechny uživatele, kteří chtějí zachytit, tisknout a sdílet svá prázdninová dobrodružství, spontánní selfie snímky, fotografie přátel nebo třeba záběry jídla vhodné k publikování na Instagramu. Model Zoemini S se skládá z osmimegapixelového fotoaparátu, předního zrcátka, prstencového světla a nechybí ani podpora dálkového ovládání. Uživatelé určitě ocení snadné ovládání i fakt, že mohou perfektní selfie snímky pořizovat kdykoli, okamžitě a bez náročné přípravy.  

Nový fotoaparát Canon Zoemini S je k dispozici ve třech stylových barevných provedeních – růžově zlaté, matně černé a perleťově bílé. Nejnovější přírůstek do portfolia značky Canon navíc skvěle zapadne do dlaně, kapsy nebo batohu.

Canon Zoemini S i Zoemini C jsou skvělí pomocníci v mnoha různých situacích, ať již jde o focení s přáteli, na narozeninové oslavě nebo na hudebním festivalu. Pořízené fotografie mohou uživatelé ihned vytisknout na fotopapír ZINK – samolepku ve formátu 5 x 7,6 cm (2 x 3 palce). Díky těmto kompaktním a lehkým gadgetům nebylo zachycení každodenních okamžiků nikdy jednodušší ani zábavnější – přátelé mohou své příběhy a zážitky sdílet kdykoli přesně podle své okamžité nálady.

Model Canon Zoemini S je kompatibilní se zdarma dostupnou aplikací Canon Mini Print, která je k dispozici je ve variantě pro operační systém iOS i Android a umožňuje pomocí technologie Bluetooth tisknout snímky přímo z chytrého zařízení, případně snímky vylepšit některým z široké škály filtrů a orámování. A díky samospoušti i podpoře vzdáleného fotografování pomocí aplikace Canon Mini Print je velmi snadné i pořizování skupinových selfie snímků – nikdo už nebude na záběru chybět.

Vedle Instagramu si aplikace Canon Mini Print rozumí i s dalšími populárními službami, jako je Facebook, Google Photos a Dropbox. Uživatelé si tak mohou hmatatelné kopie svých vzácných vzpomínek vytvořit prakticky kdykoli a kdekoli.

Pro méně náročné uživatele je připraven zjednodušený model Zoemini C, který se může pochlubit fotoaparátem s rozlišením pět megapixelů, reflexním zrcátkem pro selfie snímky a slotem pro paměťovou kartu typu Micro SD. Není kompatibilní s aplikací Canon Mini Print.  Fotoaparát Canon Zoemini C je dostupný ve čtyřech poutavých barvách: ve žvýkačkové růžové, čmelákově žluté, mátově zelené a mořské modré.

Součástí standardní dodávky obou nových zařízení je 10 listů fotopapírů ZINK. Tyto samolepky odolné vůči rozmazání a roztržení usnadňují dekoraci prakticky čehokoli, od stěny v ložnici přes dveře lednice až po zadní stranu mobilního telefonu. Zakoupit půjdou i samostatné sady fotopapírů ZINK v balení po 20 nebo 50 listech.

Nejpopulárnější

To Top