Hry

Nová skříň ATX Mid Tower Zalman K1 s atraktivním LED efektem

Novinka na trhu mezi počítačovými skříněmi ATX Mid Tower zaujme moderním designem a účelným uspořádáním vnitřního prostoru. Linie skříně jsou zvýrazněny lemováním čelního panelu s LED podsvícením.

Zalman K1 je zcela nová skříň v nabídce značky ZALMAN. Vývoj a originální design skříně pochází z designerského studia Zalman se sídlem v Jižní Koreji. Skříň formátu ATX Mid Tower klade důraz na ovládání, ochranu před prachem, efektivní systém cirkulace vzduchu pro chlazení, eliminaci vibrací, snadnou rozšiřitelnost a účelné vedení kabelů.

Vypínač, restartovací tlačítko, ovládání LED podsvícení, porty USB rozhraní a audio vstup i výstup jsou účelně umístěny na horním panelu skříně. Systém magnetických a vysunovacích prachových filtrů zajišťuje bezprašné prostředí pro bezchybnou práci hardwaru. Pečlivě navržené uspořádání ventilátorů pro chlazení umožňuje instalovat až 8 ventilátorů s průměrem 120 mm nebo 5 ventilátorů 140 mm. Součástí dodávky je již předinstalovaný 120mm ventilátor v zadním panelu. Skříň je ve spodní části vybavena antivibračními a protiskluzovými patkami, pro skryté vedení kabelů vnitřkem skříně jsou připraveny vodící lišty.

Zalman K1 je určen pro zdroje s maximální délkou 190 mm, pro VGA karty (duální) do 380 mm a CPU chladiče do 178 mm. Skříň lze osadit dvěma disky HDD 3,5″ nebo dvěma disky SSD 2,5″. Dále je možné instalovaný hardware rozšířit o další dva SSD disky 2,5″. Pro dodatečné rozšíření je k dispozici i sedm PCI slotů.

Skříň o rozměrech 458 × 210 × 450 mm má boční průhledný panel z matného skla o tloušťce 4T. Čelní panel skříně Zalman K1 je lemován LED podsvícením, které podtrhuje moderní design skříně.

PC case Zalman K1 je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 2 199 Kč včetně DPH.

Nejpopulárnější

To Top