IT

Nová platforma integrovaných flash pamětí Western Digital

Western Digital představil novou platformu integrovaných flash pamětí pro standard UFS 3.1 (Universal Flash Storage). Nová řešení usnadní práci i zábavu u aplikací mobilních zařízení, automobilového průmyslu, internetu věcí, AR/VR realit, dronů a dalších rostoucích segmentů, které mění způsob našeho života.

 

V rostoucím mobilním světě, který je stále v režimu „on“, stále připojený a stále dostupný, poskytuje jedinečná platforma Western Digital UFS 3.1 ve standardu specifikací JEDEC UFS 3.1 rychlost, spolehlivost a budoucí univerzálnost, se kterou zákazníci počítají, aby mohli vyrobit malá, štíhlá a lehká řešení. Se silou možností vertikální integrace pro optimalizaci technologie NAND, firmwaru, řešení ovladačů, softwaru a dalších ovladačů může Western Digital efektivně navrhovat řešení na míru pro celou řadu trhů, včetně mobilních technologií, internetu věcí, automobilového průmyslu a dalších segmentů trhu – při posílení architektury UFS 3.1. Tato nová platforma stanoví nové benchmarkové hodnoty a očekává se, že poskytne zlepšení výkonu sekvenčního zápisu až o 90 % ve srovnání s předešlou generací. Toto vylepšení pomůže využít potenciálu rychlostí nahrávání 5G a Wi-Fi 6 pro přenos dat a přinese lepší práci s daty a vyšší zážitky při přehrávání mediálních souborů, jako je video 8K, a současně vylepší výkon pro aplikace, jako je režim sekvenčního focení.

„Jen lehce se dnes dotýkáme toho, jaké služby, technologie a zařízení budou dostupné v mobilním světě, ale jedna věc je jasná, klíčem k úspěchu bude úložiště flash,” říká Huibert Verhoeven, viceprezident společnosti Western Digital pro automotive, mobilní řešení a pro rostoucí obchod s flash technologií, a dodává: „S naší novou platformou UFS. 3.1 otevíráme nové příležitosti, které dosud neexistovaly. Jsme nadšeni, že můžeme pokračovat ve spolupráci s našimi zákazníky a napomáhat jim navrhovat řešení a poskytovat těmto řešením přidanou hodnotu a odlišovat je.”

 

Western Digital již produkty na základě této platformy vyrábí. Nejprve přichází s novou produktovou řadou pro mobilní a zákaznické aplikace. Současně spolupracuje s partnery pro hardware ve svém ekosystému a připravuje produkty pro využití u jejich nadcházejících řešení. Očekává se, že produkty nové platformy budou uvedeny na trh ve druhé polovině roku 2021

Nejpopulárnější

To Top