Domov

Netatmo představuje Inteligentní Bezpečnostní Systém s Kamerou

Netatmo, francouzský lídr v oblasti inteligentních zařízení pro bezpečnější a pohodlnější domácnost oznamuje zahájení prodeje Inteligentního Bezpečnostního Systému s Kamerou.

V roce 2018[1] bylo v České republice nahlášeno 24 837 případů neoprávněného vniknutí do objektů. Vloupání tvoří více než polovinu veškeré trestné činnosti. Podle dlouhodobých statistik zloději nejčastěji vnikají do bytů a domů dveřmi, hned v závěsu jsou okna či balkony. Přitom bezpečnostním alarmem je vybaveno jen okolo 9 % českých domácností.

Inteligentní Bezpečnostní Systém s Kamerou Netatmo

Inteligentní Bezpečnostní Systém s Kamerou, který se skládá z Inteligentní Interiérové Kamery, Inteligentní Interiérové Sirény a Inteligentních Snímačů pro Detekci Otevřených Oken a Dveří, představuje kompletní řešení pro zabezpečení vašeho domova.


Inteligentní Interiérová Kamera

Inteligentní Interiérová Kamera Netatmo upozorní uživatele v reálném čase prostřednictvím oznámení na mobilní telefon. Díky technologii rozpoznávání obličeje dokáže kamera rozlišit mezi známou a neznámou tváří, zvířetem či pohyby, kterým není třeba věnovat pozornost. Když kamera detekuje neznámou tvář, dostane uživatel v reálném čase upozornění na svůj smartphone s fotografií a videozáznamem události.

Inteligentní Snímače pro Detekci Otevřených Oken a Dveří

Inteligentní Snímače pro Detekci Otevřených Oken a Dveří zachycují jakýkoli pohyb nebo vibrace na dveřích či oknech signalizující jejich pokus o otevření. Uživatel okamžitě dostane upozornění na svůj smartphone, například
„Zjištěn pohyb u kuchyňského okna“.

Inteligentní Snímače umožňují uživateli kontrolu stavu dveří a oken přímo v aplikaci. V závislosti na nastavených parametrech mohou také uživatele po určité době upozornit, pokud jsou dveře nebo okno otevřeny příliš dlouho.

 

 

Inteligentní Interiérová Siréna

Inteligentní Interiérová Siréna funguje s Kamerou a Inteligentními Snímači. Když Inteligentní Interiérová Kamera zjistí přítomnost nevítané osoby, nebo pokud Inteligentní Snímače zjistí pohyb u dveří či okna, automaticky spustí ohlušující alarm o síle 110 dB.

Uživatel dostane v reálném čase přesné oznámení na svůj smartphone, například „Zjištěna neznámá osoba“, spolu s videozáznamem natočeným Kamerou.

Může také spouštět nebo deaktivovat Sirénu z aplikace Netatmo Security.

 

 

 

Parametry Inteligentního Bezpečnostního Systému s Kamerou jsou plně přizpůsobitelné

Uživatel si může nastavit parametry Inteligentního Bezpečnostního Systému s Kamerou z aplikace Netatmo Security podle svého a dostávat pouze užitečná upozornění. Například si může naprogramovat alarm tak, aby se podle různých kritérií spouštěl, když není doma: pokud Interiérová Kamera spatří neznámý obličej nebo pohyb, nebo zjistí-li Inteligentní Snímače pohyb u dveří či okna.

Z aplikace lze také aktivovat různé předem nahrané zvuky, jako je štěkání nebo pravidelné pípání, které vyvolají iluzi, že obyvatelé jsou doma a tím odradí lupiče.

Pro zjednodušení se Inteligentní Bezpečnostní Systém s Kamerou automaticky zapne, když uživatel opustí dům, a zase se vypne po jeho návratu. Toto umožní technologie rozpoznávání obličeje Inteligentní Interiérové Kamery, kdy systém zachytí přítomnost uživatelů doma a sám se vypne.

Uživatel může také deaktivovat upozornění zasílaná Inteligentními Snímači, ve chvíli jsou doma rodinní příslušníci. Nedostává tedy zbytečná oznámení, pokud někdo z rodiny otevře okno, aby vyvětral.

Žádné předplatné

Všechny funkce Inteligentního Bezpečnostního Systému s Kamerou jsou k dispozici zdarma. Za používání systému nebo přístup k jeho informacím se nevyžaduje žádné předplatné ani další poplatky.

Respekt k soukromí

Videozáznamy pořízené Inteligentní Interiérovou Kamerou se ukládají lokálně na interní kartu typu micro-SD. Lze je také automaticky přeposílat a archivovat na osobním Dropboxu či FTP serveru uživatele.

 

Snadná a rychlá instalace

Inteligentní Bezpečnostní Systém s Kamerou Netatmo se instaluje velmi snadno. Pro připojení různých produktů si uživatel stáhne do svého smartphonu aplikaci Netatmo Security. Umístí Kameru a Sirénu ke vchodu a připevní Inteligentní Snímače na dveře a okna, která chce monitorovat. Uživatel si může nainstalovat jednu Sirénu na Interiérovou Kameru a až 12 Inteligentních Snímačů.

[1] Policie české republiky, 2019. Statistické přehledy kriminality za rok 2018. Praha. Dostupné z: https://www.policie.cz/clanek/statisticke-prehledy-kriminality-za-rok-2018.aspx

Nejpopulárnější

To Top