Mobil

Nejtenčí 5G smartphone na trhu je Motorola edge 30

Společnost Motorola představuje nejnovější přírůstek do své rodiny edge: motorola edge 30. Zařízení přináší výkonný fotoaparát s 50Mpx snímačem, ultra plynulým 6,5palcový FHD + OLED displejem s obnovovací frekvencí 144 Hz, multidimenzionálním zvukem Dolby Atmos a energeticky efektivním procesorem Snapdragon 778G+ 5G v elegantním a moderním designu.

S tloušťkou pouhých 6,79 mm je Motorola edge 30 nejtenčím 5G smartphonem ve své třídě, takže v kapse zabírá méně místa, pohodlně se drží v ruce, a přitom má dostatek prostoru pro pokročilé technologie. Společnost Motorola mu také dala poutavý vzhled s jemnými vzory připomínajícími drahokamy, které se mění při naklápění telefonu ze strany na stranu, což zvyšuje jeho sofistikovaný vzhled.

Nejmodernější funkce kamery

Nový telefon motorola edge 30 se může pochlubit 50Mpx ultra širokoúhlým snímačem fotoaparátu, 32Mpx předním fotoaparátem a nejpokročilejším 50Mpx fotoaparátem s vysokým rozlišením. Ten používá nový standard pro automatické zaostřování – okamžité zaostření na všechny pixely. Zatímco tradiční technologie zaostřování využívají přibližně 3 % pixelů, okamžité zaostření na všechny pixely využívá 100 % pixelů ve svislém i vodorovném uspořádání, pro rychlejší a přesnější výsledek při jakémkoli světle a umožňuje snímat s 32násobně větším počtem zaostřovacích pixelů.

Mezi další výhody fotoaparátu patří schopnost zachytit ostré detaily za dne a v noci propustit více světla spojením každé čtveřice pixelů do jednoho masivního ultra pixelu. Optická stabilizace obrazu (OIS) navíc eliminuje nežádoucí otřesy pro snímání nejlepších fotografií úplně novým způsobem. Možnosti zařízení přesahují rámec fotografování – motorola edge 30 umožňuje nahrávat videa v HDR10 s více než miliardou barevných odstínů pro přesnější zobrazení reality než kdykoli předtím.

Reálné možnosti fotoaparátů mobilních zařízení jsou často potlačeny v aplikacích třetích stran, jako jsou TikTok, WhatsApp a Instagram. Při vývoji zařízení motorola edge 30 věnovala společnost Motorola zvláštní pozornost právě příslušným oblastem, jako je vykreslování tváře, nahrávání videí předním fotoaparátem nebo realizaci videohovorů. Vývojáři se také zaměřili na výrazné snížení šumu ve statických záběrech. Všechna výše uvedená funkční vylepšení dělají ze zařízení ideální nástroj pro tvorbu obsahu.

Oblíbená videa a hry působí živěji díky 6,5palcovému displeji OLED s obnovovací frekvencí 144 Hz a technologií HDR10+, která splňuje filmové standardy DCI-P3 pro barevný rozsah, jas, přesnost barev a úroveň kontrastu, takže umožňuje sledovat obsah ve více než miliardě barevných odstínů. Dva velké stereo reproduktory dodávají multidimenzionální zvuk Dolby Atmos® pro pohlcující zážitek ze sledování.

Vysoký výkon

Mobilní procesor Snapdragon 778G+ poskytuje výkon převyšující očekávání – od podpory her až po nahrávání videa. Umožňuje stahování dat, streamování, chatování a videohovory bez zpoždění, jakož i připojit se k nejrychlejším sítím Wi-Fi 6E11 prostřednictvím pokročilého modemu. Nejnovější zařízení motorola edge 30 disponuje kapacitou až 8 GB RAM a až 256 GB úložištěm2, takže vás na cestách nikdy nezpomalí.

Zařízení motorola edge 30 využívá funkcionalitu Ready For33, která umocní všechno, co smartphone dokáže, včetně bezdrátového připojení k monitoru nebo televizoru a přenosu obsahu z mobilního zařízení na velkou obrazovku.

Motorola edge 30 nedělá kompromisy mezi poskytováním výhod 5G44 připojení a výdrží baterie. Výkonná 4020 mAh baterie je vyrobena na dostatečnou výdrž a podporu všech pokročilých funkcí zařízení. V případě potřeby rychlého napájení poskytuje TurboPower™ 30 hodiny energie během několika minut nabíjení5.

Zařízení motorola edge 30 přichází do České republiky s počáteční doporučenou cenou 10 999 Kč.

Nejpopulárnější

To Top