IT

Natec Tetra je neobvyklý kancelářský set 4v1 za příznivou cenu

Kancelářská sada 4v1 Natec Tetra je promyšlené a komplexní řešení určené pro osoby, které neradi ztrácejí čas při výběru počítačového příslušenství. Vedle myši, klávesnice a podložky přidává i kompaktní stereo reproduktory. Sada je dostupná ve třech barevných variantách: černo-šedé, bílé a modro-bílé.

Natec Tetra je vhodně zkomponována sada periferií se snadnou instalací a zapojením. Díky svým praktickým a ergonomickým vlastnostem, které zvyšují komfort během každodenního používání, se ideálně hodí jako základní vybavení kanceláře nebo domácího pracovního koutku. Sada 4v1 Tetra se také může stát skvělým praktickým dárkem pro někoho, kdo často tráví svůj čas u počítače. Moderní design a ideální vyvážení jednotlivých produktů umožní změnit každý nudný pracovní stůl na stylové a moderní pracovní místo. Sada obsahuje bezdrátovou myš a klávesnici, podložku pod myš s praktickou grafikou a kompaktní sadu stereo reproduktorů.

BEZDRÁTOVÁ KLÁVESNICE A MYŠ
Set Tetra zahrnuje bezdrátovou klávesnici a myš s dosahem do 10 m, které komunikují s počítačem pomocí jednoho USB přijímače. Plochá klávesnice je vybavena tichými klávesami s nízkým zdvihem. Funkčnost klávesnice zvyšuje 12 praktických multimediálních kláves a potisk písmen s českou a slovenskou lokalizací, bez které mohou být ztraceni i zkušení administrativní pracovníci. Myš je vybavena precizním optickým snímačem s maximálním rozlišením 1 600 DPI a možností změny DPI ve 3 úrovních (800 – 1 200 – 1 600). Ergonomický tvar klávesnice a myši umožňuje pohodlné používání během celého dne.

KOMPAKTNÍ STEREO REPRODUKTORY
Součástí sady Natec Tetra jsou také kompaktní a elegantní stereo reproduktory, které najdou uplatnění v kanceláři nebo doma jako základní audio systém počítače. Reproduktory nabízejí systém Stereo 2.0 s dobrými zvukovými parametry a maximálním výkonem 6 W. Pro připojení s počítačem používají 1,3m kabel s konektorem 1 × 3,5mm mini jack a USB konektor pro napájení.

TEXTILNÍ PODLOŽKA POD MYŠ S MAPOU
Podložka pod myš Tetra má klasický textilní povrch, který snižuje tření myši, což umožňuje plynulejší a přesnější pohyby kurzoru. Podložka navíc obsahuje vytištěnou politickou mapu světa, což je stylový, ale také praktický doplněk, který může být užitečný při učení, plánování služební cesty nebo dovolené.

Nejpopulárnější

To Top