Video

Monitory řady VP od ViewSonic mají tříletou záruku nula vadných pixelů a garanci výměny zařízení

Společnost ViewSonic, přední světový dodavatel vizuálních řešení, neustále zlepšuje své produkty a služby. Kromě rozšířené tříleté záruky nula vadných pixelů u profesionálních monitorů řady VP nově garantuje také bezplatnou výměnu monitoru.

Zákazník při reklamaci obdrží stejný model a po zkalibrování monitoru může okamžitě pokračovat ve své práci. Vyhne se tak složitému hledání náhradního řešení a pracovním komplikacím. V případě problémů se zařízením se může obrátit na autorizovaný servis buď napřímo, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na webových stránkách společnosti.

Záruka „Zero Deffective Pixel“, v překladu nulového počtu vadných bodů, zajišťuje, že monitor je možné reklamovat po dobu tří let v případě, že se na obrazovce objeví jakýkoliv mrtvý pixel. Tedy obrazový bod, který nedokáže plně zobrazit požadovanou barvu. Buď může mít problém pouze s jednou z barevných složek obrazu, tedy červenou, zelenou nebo modrou, nebo být nefunkční úplně. V takovém případě se pak bod na monitoru jeví jako vyhaslý.

Monitory řady VP jsou navrženy speciálně pro profesionály, kteří pracují s obrazem. Ať už jsou to fotografové, grafičtí designéři nebo střihači. Kvalita a přesnost zobrazení je pro ně velmi důležitá a zásadně ovlivňuje výsledky jejich práce. Profesionální monitory od ViewSonic mají proto nadstandardně široké pokrytí barevného prostoru a jsou hardwarově kalibrovatelné sondou.

Výhodou je také ergonomický stojan, který kromě výškového nastavení umožňuje obrazovku libovolně otáčet a naklánět. Zabudovaný G-senzor navíc rozezná orientaci monitoru a automaticky otáčí a maximalizuje obraz. Odpadá tak nutnost jakýchkoliv úprav nastavení displeje. Ani při několikahodinové práci se uživatelé nemusí obávat o svůj zrak, technologie Flicker-Free a filtr modrého světla pomáhají eliminovat namáhání očí.

Nejpopulárnější

To Top