IT

Lenovo představuje nové ThinkPady E490 a E590

Série ThinkPadů E, která je určena především menším a středním podnikům, bude letos obohacena o nové modely E490 a E590. Notebooky mají stylový design, který zaujme hned na první pohled a vyznačují se spolehlivostí a odolností. Osmá generace procesorů Intel Core zaručuje svižnou a pohodlnou práci, zatímco bezpečnostní prvky jako čtečka otisků prstů se postará o ochranu dat.

ThinkPad E490 se vyznačuje především tenkým a lehkým provedením. Přidejte k tomu až

13 hodinou výdrž baterie a odolnou kovovou konstrukci a máte ideálního partnera na cestování. Základem obou počítačů je procesor 8. generace Intel Core i7, který zajišťuje dostatečný výkon pro hladký běh. Grafickou katu si můžete zvolit buď integrovanou, nebo dedikovanou od AMD. Dále je možné přidat i druhé úložiště a rozšířit tak své kapacity pro další práci či multimédia.

Model E490 je vybaven 14“ antireflexním displejem jako jeho předchůdci. E590 disponuje o něco větším 15,6“ displejem.

U obou si můžete vybrat mezi HD a FullHD s IPS variantou. Lenovo samozřejmě myslí i na bezpečnost. E490 i E590 mají dedikovaný čip TPM, který šifruje citlivá data, a nově i Windows Hello doplněný o čtečku otisků prstů. Vaše data jsou tedy dobře chráněna a nemusíte se strachovat o jejich ztrátu.

Notebook ThinkPad E490 je na našem trhu dostupný od 21 149 Kč bez DPH. ThinkPad E590 je na našem trhu dostupný od 22 058 Kč bez DPH.

Nejpopulárnější

To Top