IT

Lenovo na veletrhu CES 2024 představilo zařízení s umělou inteligencí pro kreativitu a produktivitu

Společnost Lenovo dnes na veletrhu CES 2024 představila kompletní sadu více než 40 zařízení a řešení poháněných umělou inteligencí a podpořila tak svou vizi „AI for All“. Novinky zahrnují inovace v oblasti počítačů s umělou inteligencí z produktových řad Yoga, ThinkBook, ThinkPad, ThinkCentre a Legion, které uživatelům a firmám umožní přizpůsobit svou práci tak, jako nikdy předtím. Celé portfolio nových technologických řešení doplňují také dva nové koncepty, tablet, softwarové aplikace, funkce Motorola AI a také nové příslušenství.

Lenovo představuje novou paletu zařízení, která obohatí kreativní proces o umělou inteligenci

Společnost Lenovo představila novou paletu uživatelských zařízení – výběr notebooků Yoga s umělou inteligencí, které vylepšují tvůrčí proces, tablet, který vybízí uživatele ke hraní i učení, notebooky IdeaPad navržené pro každodenní používání a příslušenství pro moderní svět. Nejnovější řada notebooků Lenovo Yoga s operačním systémem Microsoft Windows 11 je vybavena exkluzivním softwarem Lenovo Yoga Creator Zone pro tvůrce, umělce a kohokoli dalšího, kdo chce využít sílu generativní umělé inteligence jednoduchým a soukromým způsobem s ohledem na bezpečnost. Lenovo Yoga Creator Zone nabízí možnost generování působivých vizuálů na základě textového popisu nebo náčrtu bez složitých kódů nebo nastavení. Uživatelé jednoduše zadají, co chtějí vidět a systém okamžitě vytvoří vizuální návrh.

Hlavními hrdiny nové generace notebooků Lenovo Yoga jsou Lenovo Yoga Pro 9i (16”, 9) a Lenovo Yoga 9i 2v1 (14”, 9), který je dodáván s chytrým perem Lenovo Smart Pen a pouzdrem. Oba prémiové notebooky jsou navrženy pro tvůrce s nekompromisními standardy, mají hodnocení odolnosti MIL-STD-810H1 a jsou vybaveny nejmodernějšími komponenty, včetně nejnovějších a velmi výkonných procesorů Intel Core Ultra, fyzického Lenovo AI Core čipu, který pohání funkce umělé inteligence a výkonné baterie2 pro nepřetržitou kreativitu. Pro maximální navýšení výkonu čipu Lenovo AI Core a procesorů Intel Ultra je Lenovo Yoga Pro 9i (16”, 9) vybaven softwarem Lenovo X Power. Tento nástroj ladění výkonu je založen na strojovém učení a usnadňuje uživatelům některé náročné úkoly jako je 3D vykreslování nebo korekce barev filmu pomocí optimalizace výpočetního výkonu, výdrže baterie a účinnosti chlazení. Oba modely jsou vybaveny klávesou Copilot, usnadňující přístup k umělé inteligenci. Copilot ve Windows 11 využívá možnosti umělé inteligence k poskytování relevantních odpovědí, sumarizaci e-mailů, generování obrázků a dalším činnostem.

Portfolio novinek Lenovo Yoga doplňují další čtyři notebooky. Maximální přenosnost zajistí Lenovo Yoga Slim 7i (14”, 9), tenký a lehký prémiový notebook založený na platformě Intel Evo s procesory Intel Core Ultra Edition a WUXGA OLED obrazovkou. Pro tvorbu obsahu jsou ideální notebooky Lenovo Yoga Pro 7i (14”, 9)​ a Lenovo Yoga Pro 7 (14“, 9), vybavené procesory Intel Core Ultra nebo AMD Ryzen 7 8845HS, grafickým čipem NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU s validací NVIDIA Studio a PureSight Pro LCD nebo OLED 3K displeji.

Své uživatele i široké okolí zaujme Lenovo Yoga Book 9i (13″, 9)​, jehož předchůdcem byl první plnohodnotný notebook s duálním OLED displejem na světě3, který nabídne procesory až Intel Core Ultra, obrazovku PureSight OLED 2.8K a otočný soudbar Bowers & Wilkins. Notebook může být také vybaven softwarem pro podporu kreativity, včetně aplikace Smart Launcher pro propojení běžně používaných aplikací pro vyšší efektivitu, vylepšenou virtuální klávesnicí, umělou inteligencí pro zkrášlení rukopisu a dalšími aplikacemi. V neposlední řadě je zde nový konvertibilní notebook Lenovo Yoga 7i 2v1 (14”, 9), který dokonale vyhoví kreativním potřebám umělců na cestách.

Tablet Lenovo Tab M11 M11 je stvořen pro zábavu, navržen pro učení, a je perfektním zařízením pro studenty, kteří si chtějí užít čas jen pro sebe, filmové nadšence i umělce, kteří rádi jen tak skicují své další návrhy. Díky chytrému peru Lenovo Tab Pen bude psaní, kreslení i rychlé črtání snadnější a pohodlnější. Tablet je navíc dodáván s předinstalovaným softwarem pro širší možnosti používání: aplikace Nebo® převádí ručně psané poznámky do elektronické podoby, MyScript® Calculator 2 řeší rovnice a matematické funkce v reálném čase a WPS Office umožní snadnější prohlížení a úpravy dokumentů.

Více informací o novinkách z rodiny Yoga a tabletu Lenovo Tab naleznete v tiskové zprávě, která je k dispozici v Press Kitu CES 2024 společnosti Lenovo.

Zcela nové notebooky Lenovo ThinkBook a stolní počítače ThinkCentre neo přináší s umělou inteligencí novou vlnu produktivní a kreativní inspirace

Společnost Lenovo také představila nová zařízení ThinkBook, stolní počítače ThinkCentre a příslušenství určené pro SMB trh s inovativními funkcemi, chytrým designem a AI vylepšeními. Nový ThinkBook Plus Gen 5 Hybrid je flexibilním hybridním řešením mezi notebookem a tabletem, jehož části mohou pracovat nezávisle na sobě či společně a je možné s nimi plynule přepínat mezi notebookem a tabletem. Toto řešení nabízí jedinečnou inovaci poskytující hybridní zážitek mezi operačním systémem Windows a Android. ThinkBook 13x Gen 4 je krásný a výkonný notebook s platformou Intel Evo Edition, úžasnou výdrží baterie, zabudovaným tlačítkem pro aplikaci Copilot, a je zároveň prvním uhlíkově neutrálním notebookem Lenovo určeným pro segment SMB4. ThinkBook 14 i Gen 6+2 je výkonný, všestranný a chytrý notebook s ohromujícím 14.5palcovým 3K displejem, který obsahuje TGX port pro podporu nového docku ThinkBook Graphics Extension (TGX)5 zvyšujícího výpočetní výkon pro maximální využití umělé inteligence. Společnost Lenovo také představila vylepšenou verzi ThinkBook 16p Gen 5 spojující výkon a eleganci s podporou nového zařízení Magic Bay Studio, které ve svém těle přináší 4K kameru6 a integrované reproduktory. ThinkCentre neo Ultra využívá nejnovější technologie pro novou generaci mimořádně malých počítačů s umělou inteligencí, zatímco stolní počítač ThinkCentre neo 50a Gen 5 typu All-in-One bude dostupný ve velikosti 24 a 27 palců. Notebooky Lenovo ThinkBook, stolní počítače ThinkCentre neo a příslušenství Magic Bay Studio jsou nejnovější zařízení, která podtrhují inovace a vedoucí postavení společnosti Lenovo na SMB trhu.

Na své vlastní konferenci Tech World 2023 představilo Lenovo jako součást vize „AI for All“ také ukázku osobního AI asistenta pro počítače s umělou inteligencí. Pod hlavičkou řešení Lenovo AI Now pokračuje společnost ve vývoji personalizovaného AI řešení, které umožní koncovému uživateli přímou interakci pomocí klávesnice a přirozeného jazyka. Aplikace s předběžným názvem Lenovo AI Now Personal Assistant poskytuje interaktivní zážitek založený na informacích, které má uživatel uložené ve svém zařízení. AI asistent zefektivní pracovní postupy a zlepší spolupráci díky vyšší personalizaci. Pomocí přirozeného jazyka budou uživatelé moci kontrolovat a měnit běžná nastavení, jako je ladění displeje nebo výkonu, vyhledávat emaily a dokumenty či vytvářet jejich stručná shrnutí, vytvářet pozvánky na schůzky nebo sloučit obraz z kamery spolu s digitálním avatarem během videokonferencí. Lenovo AI Now Personal Assistant bude k dispozici v pilotním režimu v první polovině roku 2024 v Číně.

Společnost Lenovo navíc představila na veletrhu CES dva unikátní koncepty zařízení. Mechanical Energy Harvesting Combo je set produktů, které využívají mechanický pohyb a sluneční záření pro napájení, což eliminuje potřebu externího nabíjení. Jak myš, tak klávesnice jsou ergonomicky navržené tak, aby poskytovaly komfort pro uživatele. Obě zařízaní zároveň podporují jak Bluetooth, tak 2.4Ghz bezdrátové připojení a zajistí tak snadné propojení s více zařízeními. Tyto produkty představují inovativní řešení, které je navrženo v souladu se závazkem společnosti Lenovo zavádět udržitelnější postupy.

Lenovo ThinkBook 13x Gen 4 SPE je revoluční a inovativní koncept zařízení, které se může pochlubit vysokým výkonem a výjimečným vzhledem, se kterým ovládne trend chytrých personalizovaných krytů notebooků. Pomocí řady hardwarových a softwarových algoritmů Lenovo a využití technologie E-ink Prism si mohou uživatelé přizpůsobit vnější šasi notebooku v různých vzorech a vytvořit tak jedinečný vzhled notebooku. Tento koncept podporuje až tisíc různých obrázků, což uživatelům umožňuje vyjádřit svou osobnost a kreativitu. Díky mimořádně nízké spotřebě energie u technologie E-ink a konstrukci systému Lenovo nemá změněná barva horního krytu šasi vliv na životnost baterie. Navíc, i když je systém vypnutý, barevné provedení horního krytu šasi se může stále měnit. Společnost Lenovo na veletrhu CES 2024 vyzdvihne čtyři designová schémata, která odráží různorodé a jedinečné preference zákazníků, včetně dvou barevných schémat, dynamických hodin a interakce více systémů najednou.;

Více informací o inovativních konceptech a novinkách z produktové řady ThinkBook a ThinkCentre neo naleznete v tiskové zprávě, která je k dispozici v Press Kitu CES 2024 společnosti Lenovo.

Lenovo s notebooky ThinkPad a IdeaPad a výkonem Intel Core Ultra přináší nové možnosti umělé inteligence

Společnost Lenovo představila nové byznysové a spotřebitelské notebooky, které využívají nové možnosti umělé inteligence s cílem podpořit produktivitu, kreativitu a efektivitu. Nový Lenovo ThinkPad X1 Carbon, ThinkPad X1 2-in-1, a IdeaPad Pro 5i jsou Intel Evo notebooky poháněné nejnovějšími procesory Intel Core Ultra a operačním systémem Windows 11, které optimalizují spotřebu energie a dodávají výkon i pohlcující zážitek. Akcelerační podpora pro umělou inteligenci a asistent Copilot od Windows pomůžou uživatelům využít nové možnosti a podpořit tak svou efektivitu v práci. Lenovo počítače patří mezi první průkopníky AI PC revoluce, která od základů změní to, jak lidé tvoří a pracují na počítači, ať už v práci, nebo ve volném čase. ThinkPad X1 a IdeaPad Pro 5i jsou navrhnuty tak, aby nabídly uživatelům co nejkomplexnější zážitek vůbec a dovolily jim využít novou generaci výpočetní techniky s umělou inteligencí.

Stejně jako nová generace pracovních notebooků je nyní k dispozici také Lenovo ThinkVision 27 3D monitor. Tento 3D monitor dokáže zobrazit 3D vizuály bez nutnosti použít brýle, díky čemuž nabízí ještě intuitivnější a interaktivnější verzi uživatelského rozhraní aplikace 3D Explorer. Ta přivítá uživatele v říši 3D vizuálů, avšak může být použita i ve 2D formě. Monitor navíc přichází s bohatou nabídkou softwarem díky proprietárním aplikacím včetně aplikace Design Engine, která dokáže poskytnout skutečný interdimenzionální zážitek bez nutnosti použití individuálních zásuvných modulů. Uživatelé mohou vytvářet návrhy ve 2D a vizualizace ve 3D, nebo využít software 2D-to-3D Converter, který umožňuje převod 2D obrazu, videa a obsahu do 3D podoby pomocí umělé inteligence, a to v reálném čase. Díky umělé inteligenci se 2D obsah s vysokým rozlišením a vysokou obnovovací frekvencí okamžitě promění na 3D živý obsah s přesnou prostorovou rekonstrukcí, bez ohledu na to, jak komplexní je pozadí a bez nutnosti využití dalšího výkonu nebo upgradu systému.

Více informací o nových zařízeních z řady ThinkPad, IdeaPad a ThinkVision naleznete v tiskové zprávě, která je k dispozici v Press Kitu CES 2024 společnosti Lenovo.

Herní ekosystém Lenovo Legion pomáhá hráčům dosáhnout nemožného

Nový herní ekosystém Lenovo, který byl představen na veletrhu CES 2024, zahrnuje zařízení se systémem Windows 11, herní periférie, software a služby, které vylepšují a optimalizují výkon, chlazení, grafiku a výhody umělé inteligence pro zcela svobodné nastavení dokonalého systému pro jakoukoliv hru. Portfolio nových počítačů zahrnuje následující modely 9. generace 16palcových herních notebooků a stolních počítačů Lenovo Legion:

 • Lenovo Legion 7i (16”, 9), Lenovo Legion 5i (16”, 9), a Lenovo Legion Slim 5 (16”, 9) jsou určeny hráčům, kteří potřebují notebook zvládající jejich oblíbené hry i náročné aplikace ze STEM oborů.
 • Lenovo Legion 9i je ideální volbou pro všechny, kteří se při hraní či tvorbě obsahu spokojí jen s tím nejlepším.
 • Notebooky Lenovo Legion Pro 7i (16”, 9) a Lenovo Legion Pro 5i (16”, 9) potěší hráče, kteří potřebují maximální FPS, styl a obrazovku.
 • Legion Tower 7i a Legion Tower 5i jsou určeny pro všechny, kteří potřebují extra výkon špičkového herního stolního počítače.

Pro hráče, kteří čerstvě vstupují do herního světa, jsou určeny letošní nové modely notebooků Lenovo LOQ 15IRX9, Lenovo LOQ 15IAX9I, Lenovo LOQ 15IAX9 a Lenovo LOQ 15AHP9 nebo stolní počítač Lenovo LOQ Tower 17IRR9. Modernizovaný ekosystém herních zařízení pak doplní příslušenství jako je herní myš Lenovo Legion M410 Wireless RGB Gaming Mouse a klávesnice Legion K510 Pro Mini Keyboard nebo nová softwarová aplikace Lenovo AvatarMaster.

Základem nové herní řady je rodina patentovaných hardwarových AI čipů společnosti Lenovo, nazývaná LA AI čipy a výhody, které přináší jak herním notebookům řady Lenovo Legion, tak zařízením řady Lenovo LOQ. První generace těchto čipů byla představena na posledním ročníku veletrhu CES. Letošní generace LA AI čipů je ještě silnější, což umožňuje notebookům Lenovo Legion a Lenovo LOQ dosáhnout ještě vyšších FPS, vyšší energetické účinnosti a dalších výhod. Spolu s vybranými herními notebooky, stolními počítači, monitory, příslušenstvím a také konzolí Lenovo Legion Go, která byla představena na veletrhu IFA, umožňuje nový herní ekosystém Lenovo hráčům vybrat si přesné nastavení, které potřebují pro dosažení nemožného

 

Vybrané systémy Lenovo Legion3 včetně modelů Legion 7i (16”, 9) a Legion 5i (16”, 9) jsou nyní vybaveny aplikací AvatarMaster, která posouvá streamování a online spolupráci na zcela novou úroveň. Tato nová aplikace je poháněna umělou inteligencí a dokáže přeměnit uživatelský profil na 3D digitálního avatara s kompletními možnostmi přizpůsobení od vzhledu a rysů obličeje až po oblečení a doplňky. Po vytvoření a nastavení svých avatarů mohou uživatelé animovat a streamovat svou digitální verzi během videokonferencí, her a na různých platformách.

Více informací o novinkách z portfolia Lenovo Legion a Lenovo LOQ, stejně jako o aplikaci AvatarMaster naleznete v tiskové zprávě, která je k dispozici v Press Kitu CES 2024 společnosti Lenovo.

Motorola představuje nové funkce MotoTalk, která s pomocí umělé inteligence zvýší produktivitu retailových týmů


Společnost Motorola pro svou firemní platformu MotoTalk představila nové funkce, které s pomocí umělé inteligenci zvýší firemní produktivitu. Díky těmto funkcím mohou firemní zákazníci vytvářet a spravovat individuální úkoly i celé pracovní dny v rámci týmu. Mezi novinky patří například rozpoznání obrázků nebo plánování trasy, díky čemuž mohou týmy lépe optimalizovat své každodenní činnosti.

Funkci rozpoznání obrázku (‚Image Recognition‘) ocení především týmy pracující v terénu. S její pomocí mohou například identifikovat jakékoliv množství produktů na regálech, shromažďovat informace o cenách a získat přístup k reportům z každého obchodu. Nově vylepšený nástroj MotoTalk také dokáže optimalizovat obchodní trasy a maximalizovat efektivitu z hlediska vzdálenosti, času a prodejních příležitostí. Tato funkce umožňuje generování itinerářů pro různé týmy v terénu během několika minut nebo rychlý přehled o výkonu zaměstnanců v prodejnách, čímž se uživatelům MotoTalk snižuje pracovní zátěž.

Více informací o představených AI funkcích MotoTalk naleznete v blogovém příspěvku.

Asistenční technologická řešení založená na umělé inteligenci

Společnost Lenovo byla také klíčovým spolupracovníkem na převratných řešeních představených nadací Scott-Morgan Foundation na veletrhu CES. Mezi nové technologie zaměřené na posílení postavení lidí s těžkým postižením patří: hyperrealistický AI avatar vyvinutý ve spolupráci s DeepBrain AI pro zachování osobnosti a možnosti komunikace; zařízení vybavené osobním velkým jazykovým modelem (LLM) pro prediktivní tvorbu textu v inovačním centru Lenovo AI Innovation Center; hardware pro sledování pohybu oka, jenž je testován s dalšími zařízeními Lenovo a integrovaná multimodální vstupní platforma optimalizovaná pro umělou inteligenci. Inovativní asistenční technologie jsou základem průběžné spolupráce společnosti Lenovo s nadací Scott-Morgan Foundation a jsou součástí závazku společnosti Smarter technology for all.

Cena a dostupnost8

 • Lenovo ThinkBook Plus Gen 5 bude na našem trhu dostupný na začátku srpna 2024 s cenou začínající na 45 999 Kč
 • Lenovo ThinkBook 13x Gen 4 bude na našem trhu dostupný na začátku května 2024 s cenou začínající na 32 199 Kč včetně DPH.
 • Lenovo ThinkCentre neo Ultra bude na našem trhu dostupný od na začátku srpna 2024 s cenou začínající na 34 499 Kč včetně DPH.
 • Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 a neo 50a 27 Gen 5 budou na našem trhu dostupné na začátku května 2024, s cenou začínající na 18 399 Kč včetně DPH, respektive 20 699 Kč včetně DPH.
 • Lenovo ThinkBook 14 i Gen 6+ a ThinkBook Graphics Extension2 budou dostupná na začátku srpna s cenou začínající na 50 599 Kč.
 • Lenovo ThinkBook 16p Gen 5 bude na našem trhu dostupný na začátku srpna 2024 s cenou začínající na 36 799 Kč.
 • Lenovo Magic Bay Studio bude na našem trhu dostupné na začátku května 2024 s cenou začínající na 4 599 Kč.
 • Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 12 bude dostupný od února roku 2024 s předpokládanou počáteční cenou od 40 299 korun bez DPH.
 • Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 9 bude k dispozici od února roku 2024, s předpokládanou počáteční cenou od 45 099 korun bez DPH.
 • Lenovo IdeaPad Pro 5i (16”, 9) bude k dispozici na konci prosince 2023 s předpokládanou počáteční cenou 26 999 korun včetně DPH.
 • Lenovo ThinkVision 3D Monitor ve vybraných obchodech od poloviny března 2024, s předpokládanou počáteční cenou 71 999 korun (včetně DPH).
 • Lenovo USB-C Dual Display Travel Dock bude k dispozici od poloviny dubna 2024, s předpokládanou počáteční cenou 2099 korun bez DPH.
 • Lenovo Wireless VoIP Headset bude k dispozici od poloviny května 2024, s předpokládanou počáteční cenou 2399 korun bez DPH.
 • Lenovo Yoga Pro 9i (16”, 9) bude na našem trhu dostupný v dubnu 2024 s cenou začínající na 49 999 Kč včetně DPH.
 • Lenovo Yoga 9i 2v1 (14”, 9) bude na našem trhu dostupný v březnu 2024 s cenou začínající na 44999Kč včetně DPH.
 • Lenovo Yoga Pro 7i (14”, 9) bude na našem trhu dostupný v únoru 2024 s cenou začínající na 29 999 Kč včetně DPH.
 • Lenovo Yoga Pro 7 (14”, 9) bude na našem trhu dostupný v únoru 2024 s cenou začínající na 34 999 Kč včetně DPH.
 • Lenovo Yoga Slim 7i (14”, 9): Cena a dostupnost nebyly zatím stanoveny
 • Lenovo Yoga Book 9i (13”, 9) bude na našem trhu dostupný v březnu 2024 s cenou začínající na 59 999 Kč včetně DPH.
 • Lenovo Yoga 7i 2v1 (14”, 9) bude na našem trhu dostupný v březnu 2024 s cenou začínající na 29 999 Kč včetně DPH.
 • Lenovo IdeaPad 5i 2v1 (16”, 9) bude na našem trhu dostupný od dubna 2024 s cenou začínající na 22 999 Kč
 • Lenovo IdeaPad 5i 2v1 (14”, 9) bude na našem trhu dostupný od dubna 2024 s cenou začínající na 22 999 Kč
 • Lenovo IdeaPad 5 2v1 (16”, 9) bude na našem trhu dostupný od dubna 2024 s cenou začínající na 19 999 Kč
 • Lenovo IdeaPad 5 2v1 (14”, 9) bude na našem trhu dostupný od dubna 2024 s cenou začínající na 18 999 Kč
 • Lenovo IdeaPad Slim 5i (15”, 9) bude na našem trhu dostupný od dubna 2024 s cenou začínající na 19 999 Kč
 • Lenovo Tab M11 je na našem trhu dostupný už nyní s cenou začínající na 4 999 Kč včetně DPH.
 • Lenovo Yoga True Wireless Stereo Earbuds: Cena a dostupnost nebyly zatím stanoveny
 • Lenovo Yoga Pro Mouse: Cena a dostupnost nebyly zatím stanoveny
 • Lenovo Legion 9i (16”, 9) bude na našem trhu dostupný na konci února 2024 s cenou začínající na 99 999 Kč včetně DPH.
 • Lenovo Legion 7i (16”, 9) bude na našem trhu dostupný na konci února 2024 s cenou začínající na 44 999 Kč včetně DPH.
 • Lenovo Legion 5i (16”, 9) bude na našem trhu dostupný v polovině ledna 2024 s cenou začínající na 34 999 Kč včetně DPH.
 • Lenovo Legion Slim 5 (16”, 9) bude na našem trhu dostupný od konce března 2024 s cenou začínající na 37 999Kč včetně DPH.
 • Lenovo Legion Pro 7i (16”, 9) bude na našem trhu dostupný na konci února 2024 s cenou začínající na 79 999 Kč včetně DPH.
 • Lenovo Legion Pro 5i (16”, 9) bude na našem trhu dostupný na konci února 2024 s cenou začínající na 35 999 Kč včetně DPH.
 • Stolní počítač Lenovo Legion Tower 7i bude na našem trhu dostupný v lednu 2024 od 64 990 Kč.
 • Stolní počítač Lenovo Legion Tower 5i bude na našem trhu dostupný v lednu 2024 od 28 990 Kč
 • Lenovo LOQ 15IRX9 bude na našem trhu dostupný v polovině ledna 2024 s cenou začínající na 23 999 Kč včetně DPH.
 • Lenovo LOQ 15IAX9I bude na našem trhu dostupný v začátkem ledna 2024 s cenou začínající na 18 999Kč včetně DPH.
 • Lenovo LOQ 15IAX9 bude na našem trhu dostupný v polovině března 2024 s cenou začínající na 21 999Kč včetně DPH.
 • Lenovo LOQ 15AHP9 bude na našem trhu dostupný na konci března 2024 s cenou začínající na 26 999Kč včetně DPH.
 • Stolní počítač Lenovo LOQ Tower 17IRR9 bude na našem trhu dostupný na konci května 2024 od 19 990 Kč .
 • Herní myš Lenovo Legion M410 Wireless RGB Gaming Mouse: Cena a dostupnost zatím nebyla stanovena
 • Klávesnice Lenovo Legion K510 Pro Mini Keyboard: Cena a dostupnost zatím nebyla stanovena
 • Aplikace Lenovo AvatarMaster je předinstalovaná na noteboocích Lenovo Legion 7i a Lenovo Legion 5i a je možné jí získat na stránkách www.lenovo.com/avatarmaster.

Další zdroje společnosti Lenovo pro veletrh CES 2024

Prohlédněte si stánek společnosti Lenovo na veletrhu CES pomocí virtuální reality na stránkách CES.

Pro kompletní tiskové zprávy, více detailů o nově představených zařízeních a produktové fotky navštivte Press Kit CES 2024 společnosti Lenovo na webu StoryHub

 

1 Společnost Lenovo využívá standardy MIL-SPEC Ministerstva obrany USA k testování zařízení proti nebezpečným fyzikálním a environmentálním podmínkám za účelem stanovení jejich životnosti. Notebooky Lenovo Yoga Pro 9i byly testovány v 5 kategoriích a 24 postupech MIL-STD-810H, aby se prokázala jejich odolnost. Na využívání zařízení způsobem, který je zahrnut do testování MIL-STD-810H se nevztahuje standardní záruka Lenovo.

2 Všechny údaje o životnosti baterie jsou přibližné a založené na interním testování za optimálních laboratorních a síťových podmínek. Skutečný výkon baterie se může lišit a bude záviset na mnoha faktorech včetně konfigurace a použití produktu, softwaru, provozních podmínek, bezdrátových funkcí, nastavení správy napájení, jasu obrazovky a dalších faktorech. Maximální kapacita baterie se přirozeně snižuje s časem a používáním.

3 Na základě interního průzkumu provedeného pro první generaci Lenovo Yoga Book 9i (13“, 8) ke 2. prosinci 2022 u všech hlavních výrobců osobních počítačů, kteří dodávají ročně více než 1 milion kusů po celém světě.

4 ThinkBook 13x Gen 4 je certifikován jako produkt s neutrální uhlíkovou stopou organizací British Standards Institute – BSI Carbon Neutral Product Kitemark certifikát číslo: KM 801575.

5 ThinkBook 14 i Gen 6+ a ThinkBook Graphics Extension budou dostupné v Číně a v omezeném množství v USA.

6 Rozlišení 4K je dostupné v podporovaných aplikacích.

7 Aplikace Lenovo AvatarMaster je předinstalovaná na vybraných počítačích Lenovo Legion včetně Lenovo Legion 7i (16”, 9) a Lenovo Legion 5i (16”, 9). Aplikaci AvatarMaster je možné stáhnout na stránkách www.lenovo.com/avatarmaster.

8 Ceny nemusí zahrnovat daň a nezahrnují dopravu ani možnosti dopravy a mohou se změnit bez předchozího upozornění; platí dodatečné smluvní podmínky. Ceny jednotlivých prodejců se mohou lišit. Data dostupnosti a barevná provedení se mohou lišit v závislosti na geografické poloze a produkty mohou být dostupné jen na vybraných trzích. Všechny nabídky závisí na dostupnosti. Společnost Lenovo si vyhrazuje právo kdykoliv bez upozornění změnit nabídky produktů, funkce a specifikace.

Nejpopulárnější

To Top