IT

Lenovo na MWC představuje chytřejší technologie pro více propojený svět

Praha, 25. února 2019 – Společnost Lenovo dnes na MWC 2019 znovu potvrdila svoji vizi o poskytování chytřejších technologií široké veřejnosti a v éře inteligentní transformace představila novinky v oblasti PC a chytrých zařízení. Účastníci veletrhu si konkrétně mohou prohlédnout novou řadu počítačů IdeaPad a IdeaCentre, které přicházejí v několika designových variantách a s většími možnostmi využití.

S přicházejícím jarem odhaluje Lenovo novou řadu IdeaPad a IdeaCentre s Windows 10, které jsou vhodné pro studenty, mladé profesionály i rodiny, a to ve více designových variantách s větším využitím během dne – bez většího zásahu do financí.

Ultra tenký notebook IdeaPad S540 je dostupný ve 14“ a 15“ velikosti s celohliníkovým šasi, vysokým výkonem a delší výdrží baterie1, čímž dovoluje uživateli udělat více práce na cestách. Díky výkonu spojeným s 8. generací procesorů Intel Core i7 a grafickou kartou NVIDIA® GeForce® MX250 nebo procesorem AMD® Ryzen™ 7 3700U s integrovanou grafikou AMD Radeon™ RX Vega 10, má IdeaPad S540 více než dostatečný výkon na filmový maraton, zpracování textu a nakupování online. Dále poskytuje až 12 hodinovou výdrž baterie s RapidCharge technologií, která vám notebook nabije na další 2 hodiny za 15 minut2.

IdeaPad S540 je dostupný ve třech barvách – Abyss Blue, Copper a Mineral Grey3. Elegantní profil disponuje tenčími rámečky a volitelným Full HD IPS displejem. Doplněný o zvukový systém Dolby Audio™, notebook poskytuje hlasitý a čistý zvuk skrze reproduktory navržené na míru. Webkameru TruBlock pak jednoduše zakryjete krytkou pro více soukromí, když ji zrovna nepoužíváte.

Mladší sourozenec IdeaPad S340 má ještě tenčí a lehčí tělo než dřív. Můžete si zvolit z řady čtyř nápadných barev a 14“ či 15“ velikost. Tento ultra tenký notebook má více výkonu díky dvěma volitelným konfiguracím. Na výběr je mezi 8. generací procesorů Intel Core i7-8565U s NVIDIA GeForce MX250 grafickou kartou, nebo procesorem AMD Ryzen 7 3700U s integrovanou grafikou AMD Radeon RX Vega.

Společně s umělou inteligencí Amazon® Alexa® a Microsoft® Cortana®4 je IdeaPad S340 také chytřejší. Dovoluje uživateli plánovat si schůzky, dostávat upozornění nebo si psát seznam úkolů s pomocí Cortany. Alexa vám zas pomůže s nákupem, objednáním jídla či ovládáním světel a muziky.

Tenký a všestranný pro ty, kteří jsou neustále v pohybu. Konvertibilní notebook IdeaPad C340 2v1 nabízí výdrž baterie až 8 hodin3 a technologii RapidCharge5 pro rychlé nabíjení. Dále má podporu aktivního pera na vybraných modelech pro snadné skicování nebo psaní a volitelné integrované čtečky otisku prstu pro rychlé a snadné přihlášení k počítači. K dispozici je v rozměrech 14“ či 15“ a třech skvělých barvách6. IdeaPad C340 se může snadno přeměnit z notebooku pro psaní dlouhých e-mailů a tabulek na tablet pro sledování videa během každodenního dojíždění do práce.

All-in-one desktop IdeaCentre AIO A340 doplňuje řadu spotřebních PC. Navržen tak, aby se hladce vešel do každé moderní domácnosti nebo kanceláře, přichází v elegantní černé nebo bílé barvě6 s větším 22“ nebo 24“ Full HD displejem a tenčími rámečky. IdeaCentre A340 je stvořen pro rodiny i profesionály, kteří chtějí kompaktní stolní počítač a zároveň spolehlivý pracovní stroj pro kancelář či domácí pracovnu.

IdeaCentre AIO A340 nabízí až Intel Core i5-8400T procesor s AMD Radeon 530 nebo integrovanou grafikou. Nebo varianta s až AMD A9-9425 procesorem pro běžné užití jako brouzdání po internetu, psaní e-mailů, vytváření rozpočtu, editace fotek a další běžné činnosti. Jeho výrazný, minimalistický a zahnutý stojan z oceli vyniká v moři neohrabaných tradičních desktopů, zatímco se ladně snoubí s pracovním a domácím prostředím.

Nejpopulárnější

To Top