Hry

Křeslo Genesis Nitro 950

Křeslo Genesis Nitro 950, jako špičkový produkt, kombinuje odolnost s komfortem a funkčností. Křeslo bylo navrženo tak, aby zcela uspokojilo náročná očekávání hráčů počítačových her a zvýšilo výrazně kvalitu a pohodlí při dlouhém hraní her a času stráveném u počítače. Uživatel si může podle svých potřeb přizpůsobit výšku sedáku, úhly a výšku područek a opěrek a samozřejmě náklon opěradla. Křeslo má atraktivní a ergonomický design, provedení je plné detailů, celé v černé barvě.

Podle tvých preferencí

Křesla s vysokou kvalitou musejí poskytovat široké množství funkcí a mnoho možností nastavení. To je i případ křesla Nitro 950. Uživatel může křeslo přizpůsobit plně a zcela svým potřebám i tělesným proporcím. Nitro 950 umožňuje precizní a přesné ovládání nastavení výšky sedáku, sklonu opěrky i sklonu a výšky područek. Výška se ovládá plynovým pístem 4. třídy.

 

Nepřekonatelná kvalita a odolnost

Nitro 950 garantuje vysokou odolnost a špičkovou kvalitu za dostupnou cenu. Křeslo je postaveno na odolné kovové konstrukci a důkladném polstrování. Čalounění využívá eko-kůži, která nejen dobře vypadá, ale vyznačuje se vysokou odolností a je příjemná na dotek. Nosnost křesla je až 150 kg.

 

Nebudeš chtít vstát od počítače

Důraz kladený na ergonomii u křesla Nitro 950 zajišťuje komfortní a maximálně pohodlné sezení. Křeslo je navíc vybaveno dvěma polštářky pro opěrku beder a hlavy. Oba polštáře mají výplň z paměťové pěny, která podrží profil uživatele.

 

Cena a dostupnost:

Hráčské křeslo Genesis Nitro 950 je k dostání prostřednictvím sítě vybraných prodejců a internetových obchodů. Doporučená koncová cena včetně DPH je 6 680 Kč.

Nejpopulárnější

To Top