IT

Kingston představuje trojici nových produktů

Kingston představuje tři nové produkty z celého spektra své nabídky. Na tiskové konferenci v Praze byl představen kvalitní disk pro uživatele KC600, serverový a NAS disk pro malé firmy a náročné uživatele DC450R a obnovenou řadu karet Canvas Select Plus. Nyní k jednotlivým produktům:

– KC600 – SATA SSD disk pro náročné uživatele se špičkovým výkonem v plné kapacitě. KC600 kombinuje spolehlivost značky Kingston, plný balíček podpůrných fukncí pro firmy, jako je hardwarové šifrování, TCG Opal 2.0 a eDrive a pět let záruky.

– DC450R – SATA SSD disk pro menší firmy a datová centra, který je optimalizoivaný pro čtení dat s výjimečnou předvídatelností rychlosti I/O operací a latence. Disk je díky své ceně vhodný i do NAS úložišť menších firem nebo náročných jednotlivců a je dostupný až ve velikostech 3,84 TB.

– Canvas Select Plus – Obnovená řada Micro SD a SD karet Canvas Select, která přináší více než osminásobné vylepšení zápisové rychlosti proti předchozí verzi a kapacitu až 512 GB. Je určena hlavně pro zařízení systému Android, ale svoje uplatnění najde i v mnoha dalších. Paměťové flash karty Canvas Select Plus se mohou pochlubit také doživotní zárukou. Jedná se o první vlaštovku obnovené série řady Canvas.

Nejpopulárnější

To Top