Domov

Jakoby soukromý Cebit spotřební elektroniky Fast

Společnost Fast ČR uspořádala 6. října 2022 v pražském PVA Letňany Fast Day 2022, výstavu značek, které má v distribuci.

Mezi vystavovanými značkami byly například Beko, Bosch, Catler, Electrolux, Indesit, Lamart, Panasonic, Philips, Sencor, Siemens, Sony a spousta dalších, jako například stará dobrá Remoska.

Kromě spotřební elektroniky, kde samozřejmě vévodila „vlastní značka“ Fastu, jíž je původně japonský Sencor, kterou Fast koupil už před delší dobou, však byly k vidění i počítače Asus, HP a Lenovo.

Výstava Fast Day 2022 byla určena prodejcům značek, které má Fast ČR v distribuci a zúčastnily se jí stovky lidí, včetně zhruba dvou stovek ze zahraničí. Tito prodejci se zajímali zejména o značku Sencor a přijeli na pozvání.

Na výstavě Fast Day 2022 bylo vidět, jak velký je trh se spotřební elektronikou u distributora, který nezanedbává ani IT techniku – vždyť k počítačům patří i spousta příslušenství, a kdo to umí, prodá k jednomu počítači dva až tři kusy příslušenství. Po pravdě, velikost výstavy, zájem o vystavující značky a nátřesk lidí byly až šokující. Skoro by se dalo říct, že šlo o takový soukromý CeBit či Invex společnosti Fast ČR, kdo tyto dva veletrhy pamatuje.

 

Nejpopulárnější

To Top