IT

HP vylepšuje možnosti správy IT a rozšiřuje balíček služeb HP Device as a Service

V rámci veletrhu MWC Barcelona představila společnost HP Inc. posílení svého balíčku služeb s označením Device as a Service (DaaS), kterým chce svým zákazníkům a partnerům pomoci pokrýt ještě širší spektrum potřeb a přinést moderní přístup ke správě IT. Přidala proto nové možnosti analytiky a reportingu s nástrojem HP TechPulse, rozšířila HP DaaS pro zařízení Apple i do Evropy a také rozšířila služby HP Tech Café Market a Walk Up po celém světě.

„Podoba pracovní síly se mění a přibývá mobilních, vzdáleně pracujících zaměstnanců. Moderní přístup k správě IT proto musí vycházet z porozumění firemním procesům, přinášet flexibilitu a zjednodušit způsob, jakým společnosti poskytují zaměstnancům pro jejich práci ta správná zařízení. V HP na základě postřehů našich zákazníků a partnerů neustále přetváříme a zlepšujeme naše řešení, abychom měli jistotu, že odpovídají jejich skutečným potřebám,“ řekl Bill Avey, Global Head and General Manager, Personal Systems, HP Inc.  

Nová analytika a reporting s HP TechPulse. TechnologieHP TechPulse monitoruje a predikuje zdraví zařízení a umožní zákazníkům účinnější správu prostředí s více operačními systémy. HP k této technologii nepřestává přidávat nové analytické a reportingové možnosti, aby svým zákazníkům pomohlo zlepšit správu a plánování IT zdrojů. Mezi novými vylepšeními jsou:

  • Prediktivní analytika pro zařízení Android[i] a Mac, díky které nyní HP pokrývá veškerá prostředí kombinující různé operační systémy, dokáže proaktivně reagovat na problémy zákazníků s pevnými disky a bateriemi. U zařízení Mac bude nyní možné sledovat jejich teplotu a přehřívání ještě předtím, než se tyto problémy dotknou samotných uživatelů.
  • Report kompatibility hardwaru, který s blížícím se ukončením podpory Windows 7 zákazníkům pomůže naplánovat přechod na Windows 10.
  • Vylepšené reporty inventáře s možností ručně přidávat nová zařízení.
  • Vylepšený report pro BIOS, který zákazníkům umožní zjistit potenciální zranitelnosti na úrovni BIOSu.
  • Podpora pro integraci telemetrie Microsoft, která poskytne zákazníkům úplnější přehled o jejich zařízeních a pomůže jim vytěžit co nejvíce ze svých investic.

Dostupnost řešení HP Tech Café Market po celém světě. Chytré výdejní a úložné automaty HP Tech Café Market pomohou IT správcům výrazně zefektivnit on-site servis zkrácením prostojů a zpřístupněním zařízení a příslušenství zaměstnancům díky bezpečnému a pohodlnému automatizovanému řešení, které umožňuje jejich chytrou výměnu a doplňování. Služby HP Tech Café Market a Walk-up jsou nyní dostupné ve více než 60 zemích.[i] Prediktivní analytika pro Android pracuje s přehledem informací o hard disku a baterii.

Nejpopulárnější

To Top