Hry

Herní myš Xenon 750 s individuálním nastavením tvaru

Genesis Xenon 750 je profesionální myš, která se rychle stane oblíbeným společníkem při hraní počítačových her. Pokročilý software, RGB podsvícení, prvotřídní senzor, programovatelná tlačítka a možnost nastavit a individualizovat vlastní tvar myši, to jsou jen některé z mnoha funkcí, které tento „hlodavec“ nabízí.

Vražedná přesnost PMW 3330

Tato herní myš ihned přesvědčí všechny hráče, že si poradí s každou úlohou. Je vybavena senzorem PMW 3330, špičkovým výrobkem se značkou Pixart. Rozlišení může být nastaveno v rozmezí 100 až 10 200 DPI bez jakékoli další interpolace a myš lze naprogramovat na šest oblíbených úrovní citlivosti v krocích po 100 DPI. Myš je vybavena vnitřní pamětí a součástí dodávky je i pokročilý ovládací software, který nabízí mnoho možností individualizace. Hráči počítačových her tak mohou měnit nastavení myši a ukládat jednotlivé profily, vytvářet makra a programovat vlastní kombinace tlačítek.

 

Individuální nastavení tvaru myši

Při navrhování myši Xenon 750 se značka Genesis držela zásady, že chce poskytnout hráčům maximální šíři možností, jak nastavit myš podle individuálních potřeb a představ. Proto jsou v balení dodávány další boční panely myši, které umožňují upravit a individualizovat ergonomii podle vlastních preferencí. Výměna bočnic je díky silným magnetům jednoduchá a magnety spolehlivě bočnice drží během náročného používání.

 

Silné parametry

Kvalitu myši dokazují některá čísla. Maximální rychlost zpracování snímků dosahuje 8 000 FPS a maximální akcelerace je 30 G. Rychlost odezvy je 1 000 Hz (lze přenastavit). Myš je také velice lehká, pouhých 92 gramů. Hráč tak získá spolehlivou a silnou zbraň pro svá budoucí vítězství.

 

Dobrý software znamená mnoho zábavy

Každý hráč ví, že pokročilý ovládací software je jako výtah, který pozvedne hráčské dovednosti na vyšší úroveň. Xenon 750 je vybaven softwarem, který nejen umožňuje nastavit funkce nebo editovat profily a makra pro jednotlivá tlačítka, ale také nabízí volbu RGB podsvícení a nastavení mnoha režimů včetně přidělení barev.

 

Myš na dlouhé tratě

Hráčské vybavení musí být odolné. Xenon 750 nabízí několik řešení, která podporují odolnost a výdrž. Jsou to především odolné komponenty a použitý materiál, kvalitní pojezdy, nylonový obtočený kabel s délkou 180 cm a především spínače OMRON s životností 10 milionů kliknutí. To vše dává dohromady záruku dlouhé životnosti a úspěšného propojení hráče s jeho myší.

 

Ergonomie a design

Funkcionalita je klíčovým prvkem, ale Genesis nezapomíná ani na ergonomii a design. Xenon 750 je nejen myš s dokonalou ergonomií (s možností ergonomii individualizovat a nastavit), ale také vypadá opravdu skvěle. Atraktivní RGB podsvícení s efektem PRISMO a led diodami umístěnými na bočních panelech a rolovacím kolečku, podsvícené je i logo. To vše dává této myši speciální charakter, který může být dále upraven podle vlastních preferencí.

Nejpopulárnější

To Top