Hry

Genesis představuje nadupanou herní myš Xenon 330

Dobrá herní myš musí mít nadstandardní vlastnosti, mezi které patří: zvýšena odolnost, funkčnost, komfort používaní, precizní sensor a hlavně moderní vzhled. Herní myš Genesis Xenon 330 je dobrou volbou pro každého, kdo všechny tyto vlastnosti očekává. Tento model myši je doslova nadupaný spoustou užitečných funkcí, které splní očekávání i náročných hráčů. Každý opravdový hráč ocení pokročilý software, RGB podsvícení, sedm programovatelných tlačítek a v neposlední řadě i ergonomický tvar.


Precizní herní snímač
Myš Genesis Xenon 330 je vybavena precizním optickým snímačem PAW3212  s maximálním rozlišením 4000 DPI. Snímač si svou spolehlivostí získal srdce mnoha hráčů. Rozlišení DPI lze měnit za chodu v šesti úrovních. Pro změnu rozlišení má myš dvě tlačítka v horní části (DPI + a DPI-). Tato tlačítka jsou navíc dále programovatelná. Například je možné přiřadit funkci přepínání mezi třemi profily a následně volit mezi uloženými profily jediným zmáčknutím tlačítka bez přerušování hry…

 

Cena a dostupnost:

Myš Genesis Xenon 330 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena včetně DPH je 489 Kč.

Nejpopulárnější

To Top