Hry

Gamepad Genesis PV65 pro PC i PS3

V aktuální nabídce značky Genesis najdete sedm gamepadů. Mezi novinkami se nyní objevil bezdrátový a všestranný PV65, který je kompatibilní s platformou PC i PS3. Předností je vysoká kvalita za příznivou cena. Pohodlné hraní je zajištěno pogumovaným povrchem a sadou ergonomicky rozložených ovladačů. Efekt při hraní her je zesílen vibrací celého gamepadu.

Dva režimy

Gamepad PV65 umožňuje plynulé přepínání mezi režimy X-Input a D-Input. Tato funkce zajišťuje bezproblémové hrání her na herní konzoli nebo PC. Hráči tak nejsou omezování limity jednotlivých rozhraní a rozdílných konfigurací.

Vibrace

Gamepad je vybaven funkcí vibrace, která zvyšuje emoce při hraní her. Hraní je tak mnohem realističtější, intenzivnější a zábavnější.

 

Pevný úchop

PV65 má pogumovaný povrch pro zajištění pevného a spolehlivého držení v jakýchkoli podmínkách a při hraní dynamických a náročných her. Větší pohodlí při hraní zajišťuje i bezdrátové připojení. Dosah je až deset metrů.

 

Plně pod kontrolou

Gamepad PV65 je vybaven dvanácti tlačítky a dvěma analogovými joysticky.  Design gamepadu je podpořen originálními symboly pro jednotlivá tlačítka.

Dostupnost a cena
Gamepad Genesis PV65 je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 549 Kč včetně DPH.

 

Specifikace

  • §  analogové triggery a joysticky
  • §  Vibrace
  • §  Počet tlačítek: 12
  • §  Analogové joysticky: 2
  • §  Komunikace: Bezdratová 2.4GHz
  • §  Operační režimy: X-input/D-input

Nejpopulárnější

To Top