Foto

Fujifilm představuje instantní fotoaparát INSTAX SQUARE SQ40

Společnost FUJIFILM uvádí na český trh instantní fotoaparát INSTAX SQUARE SQ40 (SQ40), nového člena řady INSTAX SQUARE. Fotky z něj pořízené jsou hotové už za několik sekund. Firma současně začíná prodávat novou variantu instantních filmů čtvercového formátu INSTAX SQUARE s názvem “Sunset”, která se vyznačuje rámečky s jemnými barevnými přechody, které připomínají západ slunce.

„Lidé si oblíbili náš instantní fotoaparát INSTAX MINI 40, takže rozšíření o variantu SQUARE dávalo smysl,“ vysvětluje Shin Udono, Senior Vice President, Imaging Solutions ve společnosti FUJIFILM Europe. Fanoušci fotoaparátů INSTAX se mohou těšit na další fotoaparát s retro designem, který tentokrát přináší snímky na větší čtvercové ploše.

Hlavní funkce modelu SQ40:

Automatická expozice

Funkce automatické expozice fotoaparátu SQ40 automaticky detekuje úroveň okolního světla při stisknutí tlačítka spouště a optimalizuje čas závěrky a výkon blesku podle aktuální scény. I začínajícím uživatelům instantních fotoaparátů INSTAX umožňuje pořizovat fotografie, které jsou automaticky upraveny bez ohledu na vnitřní nebo vnější podmínky, a vytvářet tak na místě vysoce kvalitní snímky.

Rychlejší a snadnější pořizování autoportrétů s režimem selfie

Režim Selfie, který je ideální pro pořizování selfie a také detailních záběrů zblízka, mohou uživatelé aktivovat jednoduchým otočením objektivu po zapnutí fotoaparátu SQ40. Používání tohoto režimu je velmi snadné a pohodlné.

Nová varianta filmu – INSTAX SQUARE Sunset

Uvedení fotoaparátu SQ40 na trh doprovází také představení nového instantního filmu INSTAX SQUARE „Sunset“. Design okrajů tohoto nového instantního filmu čtvercového formátu je inspirován jemnou gradací barev na obloze při západu slunce. Stejně jako všechny ostatní varianty instantních filmů INSTAX SQUARE bude i Sunset k dispozici v balení s filmy, které postačí na pořízení 10 snímků.

INSTAX MINI EVO nově dostupný v hnědé barvě

Aby novinek nebylo málo, představil Fujifilm také novou barevnou variantu hybridního instantního fotoaparátu INSTAX MINI EVO (MINI EVO). Ten byl představen v roce 2022 v černém provedení. Nová hnědá edice kombinuje tradiční funkce instantních fotoaparátů s možnostmi digitální zobrazovací technologie. Umožňuje totiž navíc výběr, sdílení a ukládání konkrétních snímků. Ve spojení s instantními filmy formátu INSTAX MINI vytváří MINI EVO vysoce kvalitní snímky přímo z fotoaparátu. Fotografie lze také tisknout ze spárovaného fotoaparátu v telefonu pomocí mobilní aplikace INSTAX MINI EVO (pro Android i iOS).

Ceny a dostupnost

Instantní fotoaparát Fujifilm INSTAX SQUARE SQ40 bude v prodeji od 29. června 2023 za doporučenou cenu 3599 Kč včetně DPH. Další informace o novince najdete na webu https://instax.cz/instax-fotacky/square-sq40/.

Instantní film INSTAX SQUARE Sunset se začne prodávat od 29. června 2023 za doporučenou cenu 299 Kč včetně DPH. Jedno balení filmů obsahuje 10 filmů/snímků.

Hybridní instantní fotoaparát Fujifilm INSTAX MINI EVO v hnědé barvě bude k dostání od 29. června 2023 za doporučenou cenu 4999 Kč včetně DPH. Další informace týkající se produktu INSTAX MINI EVO naleznete na adrese https://instax.cz/instax-fotacky/mini-evo/.

Nejpopulárnější

To Top