Film

Fujifilm Festival startuje již za týden

Fujifilm Europe GmbH Česká republika přináší kompletní seznam přednášek a workshopů prvního ročníku FUJIFILM FESTIVAL, který začne už příští týden – 25. října – v areálu Golf & Ski resort Ostravice. Ve čtyřech dnech se návštěvníkům v celkem 49 workshopech a přednáškách představí 21 FUJIFILM fotografů z České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Fujifilm zároveň zveřejňuje oficiální odpovědi na nejčastější otázky návštěvníků festivalu.

První ročník fotografického festivalu FUJIFILM FESTIVAL už je doslova za dveřmi a my vám proto přinášíme odpovědi na nejčastější otázky a také 8 důvodů, proč stojí za to vyrazit příští týden do Ostravice v srdci Beskyd a užít si 4 dny plné skvělých workshopů a přednášek.

  1. V ceně festivalové vstupenky nemáte jen vstup na festival

V ceně festivalové vstupenky máte zdarma všechny přednášky, promítání a besedy, každodenní coffee break, kde se budete moct potkat s X-Photographers nebo čtvrteční all-inclusive welcome party.

  • Tolik X-Photographers na jednom místě jste ještě pravděpodobně neměli možnost vidět

Kromě téměř kompletního zastoupení českých FUJIFILM fotografů a X-Photographers (Michal Krause, Jiří Růžek, Radek Kalhous, Vojta Hurych, David Gaberle, Tereza Linhartová, Josef Šulc, Pavel Rybníček, Jakub Cejpek, Zara Wildmoons, Pavel Vávra, Marcel Konečný, Petr Hajn) si na FUJIFILM FESTIVALU užijete i přednášky fotografů ze Slovenska (Martin Farkaš, Lukáš Trefilík, Martin Kopec), Polska (Jacek Bonecki, Tomiek Tomkowiak, Szymon Szceśniak) a Rakouska (Michael Schnabl).

  • Chtěli jste si vyzkoušet cokoliv z Fujifilm techniky? V Ostravici máte jedinečnou možnost.

Nezáleží na tom, jestli vás zajímá nově představený FUJIFILM X-T3, středoformátový systém GFX, obrovský objektiv XF200mmF2 nebo třeba profesionální filmové MKX objektivy. Veškerou FUJIFILM techniku budete mít v Ostravici nejen k vyzkoušení, ale také k zapůjčení. Kromě ní budete mít k dispozici také fotografickou techniku od značek Godox, Gitzo, Hoya a dalších.

  • Užijete si krásné prostředí podzimních Beskyd

Podzim je rozhodně nejkrásnějším a nejbarevnějším obdobím v Beskydech. Ano, 4 hodiny cesty z Prahy nejsou úplně málo, ale věřte, že až dorazíte do Ostravice, pochopíte, proč jsme FUJIFILM FESTIVAL udělali právě tam.

  • Neopakovatelná cena workshopů

Jeden workshop na FUJIFILM FESTIVALU stojí 490 Kč. Jedná se o speciální dotovanou cenu, za kterou tyto workshopy není možné normálně zakoupit.

  • Potkáte se s FUJIFILM komunitou nejen z Česka, ale i ze Slovenska nebo Polska

Všichni vědí, že FUJIFILM není jen o technice nebo hezkých barvách, ale hlavně o jeho nenahraditelné komunitě, kterou nejen v Česku, ale i ve zbytku světa FUJIFILM má. A tato komunita bude od 25. do 28. října mít své srdce právě v Ostravici. 

  • Získejte slevu na FUJIFILM techniku

 Každý návštěvník FUJIFILM FESTIVALU získá na místě možnost zakoupit techniku FUJIFILM s 15% slevou. Pro nerozhodné máme připravenou 10% slevu v průběhu celého listopadu.

  • Speciální kolekce festivalového oblečení

Speciálně pro FUJIFILM FESTIVAL jsme připravili omezenou kolekci festivalového oblečení. Na místě si tak budete mít možnost zakoupit trička, mikiny nebo čepice s unikátními designy, které nebudou už jindy k dostání.

Nejpopulárnější

To Top